Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Kaine – огляд манґи

Автор манґи: Каорі Юкі
Об'єм: 1 том (5 частин)
Kaine

Це дійсно нагадує вірус - дівчата усієї країни малюють волосся в рудий колір, намагаючись уподібнитись до свого кумира - джей-рокера Кейне, загадкового й неперевершеного, чий талант виконання пісень заворожує. Його найкращий друг Дей створює слова пісень, а разом вони - група „Endorfines”. Одна з найпопулярніших груп цього століття.

Та одного не такого вже й чудового дня усе змінюється. Місце Кейне, котрий загинув в результаті нещасного випадку, змушений зайняти його брат-близнюк Шинобу. Та чи насправді та аварія була випадковістю?

Дуже цікава і заплутана історія від Каорі Юкі, що нагадує психологічний детектив. Закулісне життя джей-рокерів: наркотики, пиятика, розпуста, шахрайства та безперечний талант. Усе разом, одне неможливе без іншого, замкнене коло, з якого нереально вирватись.

Підозрювати треба всіх: найближчого друга, колег по групі, продюсерів та комерсантів, які ладні на все заради наживи. Адже небезпека чекає на кожному кроці, і ти змушений дізнаватись все більше і більше про життя свого брата-зірки, який насправді був не такий щасливий та безтурботний, як ти думав. Тому що ексцентрична поведінка – це іноді лише спосіб заглушити власні страхи, наркотики та випивка – бажання забути про проблеми та просто втекти. Заради свободи можна піти на все... навіть на самогубство. Адже саме свобода – це найголовніше, вона – це те, що можуть здобути лише сильні люди.

Нереально гарні ілюстрації, харизматичні герої та захоплююча історія, від якої неможливо відірватись, доки не прочитаєш останню сторінку.

Опубліковано: 22.11.2005
Автор: Vales

    Нове UAnime RSS
Манґа
Про те, як я помру, якщо втрачу цноту
повністю
 
Манґа
Ґанц: G
част. 10-14
 
Манґа
Гуртуйсь! Клуб таємничих досліджень
част. 3
 
Манґа
Ді Ґрей-мен
част. 2-11, 221-226
 
Манґа
Сага про Вінланд
том 12
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.