Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Бажана тобою вічність – огляд аніме

Японська назва аніме: Kimi ga Nozomu Eien
Англійська назва аніме: The Eternity You Wish For
Формат аніме: TV 14
Студія: Media Factory / Studio Fantasia
Жанр: драма, романтика
Кадр з аніме
Кадр з аніме

Є багато думок щодо цього аніме - від цілковитого захоплення до повного неприйняття. Ну що ж - у цьому серіалі немає могутніх воїнів, надсучасної техніки та й кінець світу не збирається наставати в найближчому майбутньому. Тобто вся основна дія зосереджена саме на житті простих людей, з їхніми проблемами та почуттями.

Мабуть, варто почати з недоліків: як на мене, серій могло бути й поменше - через відсутність екшну, фантастики, містики, авторам довелося певні ситуації повторювати, заставляти своїх героїв знову і знову сваритися, миритися, страждати і т. д. Інколи здавалось, що одній з головних героїнь так і не скажуть, що вона пролежала два роки в комі, а головний герой ніколи не вибере, яку з дівчат він кохає. Та все ж...

На мою думку, це все ж один з кращих „побутових” серіалів. Цікава сама ідея - розповідь про молодих людей, що щойно закінчили школу і шукають своє місце в цьому житті. Четверо шкільних друзів, доля яких склалась зовсім по-різному: хтось вчиться в університеті, інші працюють аби просто щось робити, забути про свої мрії, яких не вистачило сили втілити в життя.

Не можу не відмітити просто чудової музики - вона займає одне з найвищих місць мого особистого рейтингу музики з аніме. З її допомогою досягається необхідне психологічне напруження, яке заставляє переглядати наступну і наступну серію. Та „Kimi Ga...” - не той серіал, який можна подивитись за один раз. Необхідно робити перерви для „осмислення” серії. Тоді все, що відбувається на екрані, дійсно затягує, і ти починаєш переживати разом з героями.

Вважаю, що це аніме все ж таки варто переглянути. Отож, любителі романтики, життєвих ситуацій та драм з хорошим фіналом – в чергу за „Kimi Ga Nozomu Eien ”!

Кадр з аніме

Опубліковано: 28.11.2005
Автор: Vales

    Нове UAnime RSS
Манґа
Про те, як я помру, якщо втрачу цноту
повністю
 
Манґа
Ґанц: G
част. 10-14
 
Манґа
Гуртуйсь! Клуб таємничих досліджень
част. 3
 
Манґа
Ді Ґрей-мен
част. 2-11, 221-226
 
Манґа
Сага про Вінланд
том 12
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.