Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Космічна Стеллвія – огляд аніме

Stellvia
Stellvia
Stellvia
Японська назва аніме: Uchuu no Stellvia
Англійська назва аніме: Stellvia of the Universe
Формат аніме: TV 26
Студія: XEBEC
Рік випуску: 2003
Жанр: наукова фантастика

Як буде виглядати Земля через 350 років? Якими будуть люди і що вони робитимуть? Якщо такі питання періодично (або хоча б часом) з'являються у вашій голові – то переглянути Космічну Стеллвію вам категорично рекомендовано... не Міністерством Охорони Здоров'я, але все ж...

В кінці 22 століття Земля була знищена... навіть не злими і ненажерливими прибульцями (як це доволі часто буває, з нашим-то земним щастям) і навіть не людською тупістю (третя світова війна, глобальне потепління чи вбивство Теренса і Філліпа), а банальною стихією – вибухом наднової зірки Гідра Бета, електромагнітне випромінювання якої перетворило Землю на велику сковорідку.

Проте людина - це далеко не таке звірятко, яке можна просто взяти і винищити банальним катаклізмом. Людство вижило, встало на ноги, відбудувало Землю і навіть понаставляло купу космічних станцій довкола мало не всіх планет Сонячної системи.

Проте рано тішитися, оскільки через півтора століття після електромагнітної хвилі до Землі має досягнути хвиля розпеченого газу з тієї ж наднової Гідра Бета, обіцяючи на цей раз таки перетворити Землю у велику таблетку активованого вугілля.

Саме з цього моменту, за рік до того як газова хвиля має досягнути Землі і починається наша історія...

Історія обдарованої, але не конче впевненої в собі 14-річної дівчини Катасе Шіма, яка склавши купу різних іспитів (можна собі уявити) вилітає вчитися в академію на оборонній орбітальній станції Землі - Стеллвії.

Що ж чекає героїню на оборонному фортпості всього людства? 26 серій прекрасного аніме (з невеликою кількістю 3D графіки) відкривають нам життя Катасе Шіма і людства 24-го століття.


Опубліковано: 15.12.2005
Автор: Reoko Ruchuku

    Нове UAnime RSS
Манґа
Про те, як я помру, якщо втрачу цноту
повністю
 
Манґа
Ґанц: G
част. 10-14
 
Манґа
Гуртуйсь! Клуб таємничих досліджень
част. 3
 
Манґа
Ді Ґрей-мен
част. 2-11, 221-226
 
Манґа
Сага про Вінланд
том 12
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.