Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Останні новини

лінк новини №1796  07.01.2018

Ore ga Doutei wo Sutetara Shinu Ken ni Tsuite українською

Як я помру, коли втрачу цнотуIwKeiw ударними темпами завершує переклад манґи Про те, як я помру, якщо втрачу цноту.

«Перерождений» у власне минуле Ічіджьо Кадзуя продовжує намагання запобігти своїй смерті у майбутньому. Цього разу все буде інакше! Однак чи не призведе все це іншими шляхами до того самого кінця?

 
лінк новини №1795  07.12.2017

Нові розділи Ґанц: G

Додано розділи 10-14 манґи Ґанц: G. Несподівано це вже кінець другого тому і початок третього.

 
лінк новини №1794  07.12.2017

Про те, як я помру, якщо втрачу цноту

Як я помру, коли втрачу цнотуНовий проект від IwKeiw – переклад манґи з дивною довгою назвою Про те, як я помру, якщо втрачу цноту. І хоч вона орієнтована на хлопців, це зовсім не типовий шкільний гаремник, а містична історія про зв'язок минулого з майбутнім.

Ічіджьо Кадзуя помирає від рук власного друга. Здавалося б, це кінець, але ні – дивним чином він переноситься у рокі свого юнацтва, до старшої школи. В ті часи він був ще тим ловеласом, розважаючись із багатьма дівчатами. Однак цього разу все має бути по-іншому. Можливо, тоді йому вдасться уникнути страшної смерті?

 
лінк новини №1792  13.11.2017

Манґа Гуртуйсь! Клуб таємничих досліджень

Гуртуйсь! том 1Гуртуйсь! Клуб таємничих досліджень – комедійна манґа про ще одного звичайного японського школяра. Горьо Дайске довго обирав, до якого клубу йому приєднатися. Надто довго – бо поки він думав, компанія хитрих дівчат несподівано приєднала його до найдивнішого клубу у школі.

Перші два розділи манґи адаптовано українською силами «Клубу Мародерів» в обличчі Мародера Альтруїста.

 
лінк новини №1791  09.11.2017

Манґа D.Gray-man, старе і нове

Ді Ґрей-менКолись закинутий переклад пригодницької манґи D.Gray-man зараз активно продовжує Rosava з проекту Otaku no Sekai. Відчайдушно одночасно ведеться робота на два фронти – переклад поточних свіжих розділів і переклад манґи з її початку.

Отже, додані розділи 3-11 та 221-226. А також другий розділ від перекладача Stalkernoid, якого також бракувало для повного комплекту.

 
лінк новини №1790  09.11.2017

Сага про Вінланд, том 12

Сага про Вінланд. АрнеісДванадцятий том манґи Сагa про Вінланд розкриє перед нами історію Арнеіс. Минуле наздоганяє, і їй доведеться обирати – забути все і лишитися рабинею на фермі довіку чи спробувати повернути собі втрачене щасливе життя. Торфінн, який все більше прислухається до християнських проповідей, так само постає перед дилемою. Чи насправді він такий готовий відкинути насилля у будь-якому його прояві?

 
лінк новини №1789  03.06.2017

Сага про Вінланд, том 11

Сага про Вінланд 11 томРоссомах переклав одинадцятий том манґи Сага про Вінланд.

Після прикрого інциденту з місцевими Торфінн продовжує старанно працювати на фермі. Господар обіцяє йому та його товаришу волю, але чи вдасться нарешті її отримати? Тим часом король Кнут прибуває до свого помираючого брата Гаральда. Смерть короля Данії дозволить Кнуту приєднати її до своїх земель.

 
лінк новини №1788  27.03.2017

Манґа Nyan-Nyan Cantata

Няв-няв кантатаUchiha Ichigo переклала українською коротку манґу Кантата кішки.

Це історія про хлопчика та його кішку Джі-Джі. Вони грають і ростуть разом, відколи він її підібрав. Але ж кішки ростуть швидше за людей, і колись настане її час піти.

 
лінк новини №1787  19.02.2017

Shisei – Тату

ТатуUchiha Ichigo переклала коротку романтичну манґу Тату.

Що може бути прекраснішим для дівчинки, ніж екзотична пташка? Можливо, перше кохання? Пройде декілька років, і юнці вже не доведеться вибирати… Зворушлива історія забороненого кохання.

 
лінк новини №1786  25.12.2016

Сага про Вінланд, том 10

Сага про Вінланд, том 10Перекладений десятий том манґи Сага про Вінланд.

Життя Торфінна на фермі триває. Безперервна робота день у день, і виснажливі жахіття мало не щоночі. Хто він тепер, людина без мети? Здається, навіть хитка надія на звільнення не надто його хвилює.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Про те, як я помру, якщо втрачу цноту
повністю
 
Манґа
Ґанц: G
част. 10-14
 
Манґа
Гуртуйсь! Клуб таємничих досліджень
част. 3
 
Манґа
Ді Ґрей-мен
част. 2-11, 221-226
 
Манґа
Сага про Вінланд
том 12
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.