Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2006 року

лінк новини №9  26.01.2006

Tenshi no Tamago - Яйце ангела

Tenshi no Tamago Несподіваним поповненням у каталозі субтитрів став український переклад аніме Яйце ангела. Автор перекладу: alexs.

Суть цього аніме навряд чи можна описати словами. Фільм сповнений екзистенціалізму та символізму. Дивний похмурий світ, дивна дівчина з яйцем (ангела?), дивний хлопець із хрестом... Все це - у неповторному стилі Йошітаки Амано. Але що б воно все могло означати? Фільм сповнений питань, але не відповідей. Та чого б іще можна було чекати від режисера Мамору Ошіі? Пориньте у фантасмагоричний світ його фантазії та змиріться з тим, що повністю зрозуміти його вам навряд чи дано.

 
лінк новини №10  18.01.2006

Kujibiki Unbalance - Хвилюючий жереб

Kujibiki UnbalanceЗавершено ураїнський переклад аніме Хвилюючий жереб. Перекладали: alfedor, Mirra. Таймінг, редагуваня - Mirra.

Kujibiki Unbalance - аніме серіал в аніме серіалі: герої аніме Genshiken дивляться аніме Kujibiki Unbalance з 26 серій. Проте в нашому реальному світі було випущено лише три епізоди: 1, 21 і 25.

Сюжет розгортається навколо старшокласника Еномото Чіхіро, який вступає в престижну школу Ріккьоін. Ця школа має свої традиції. Одна з них - чимало питань тут прийнято вирішувати за допомогою жеребкування, яке вважається мало не священним. Ще одна традиція - учні розподіляються по командах, які до кінця навчального року беруть участь у різноманітних змаганнях. Як пройде цей рік для Чіхіро та його випадкових товаришів по жеребу, ви і побачите у цьому аніме.

 
лінк новини №12  16.01.2006

На форумі створено новий розділ, присвячений сучасній та давній культурі Японії, японскій мові, історії тощо.

 
лінк новини №11  16.01.2006

Чудові дні

Wonderful DaysНарешті завершено переклад і створення українських субтитрів до аніме Чудові дні (Корея). Автор перекладу: Marco Polo, редагуваня - Mirra.

Це історія про далеке і не надто радісне постапокаліптичне майбутнє. Катастрофа розділила людський рід на два табори - тих, хто потрапив до міста-сховища Екобану, і тих, хто приречений на існування в нестерпно забрудненому середовищі на руїнах цивілізації. Звичайно, що мирне співіснування тут маломожливе.

 
лінк новини №13  11.01.2006

На форумі створено новий розділ - "Аніме та манґа". Хочеться вірити, що спілкуватися стало зручніше ^_^
У Кузню додано трохи нового програмного забезпечення: 7-Zip - архіватор, архіви формату якого найпоширеніші на цьому сайті, - та Light Alloy - зручний програвач відео.

 
лінк новини №14  02.01.2006

Тиждень японської культури у Києві

5 - 8 січня 2006 року у Києві пройде тиждень японської культури. В рамках японського тижня буде проведено виставку японських книг, відбудеться кілька концертів японської музики і вокалу, лекцій, показ фільму та навіть презентація японської кухні.

Проект організовано Товариством японсько-українських культурних зв'язків за підтримкою "Японського фонду" та фонду «Мрії здійснюються».

Тут ви можете зкачати розклад заходів тижня японської культури у Києві зі вказаними місцями та адресами проведення кожного заходу.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.