Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2006 року

лінк новини №43  31.03.2006

Мед з конюшиною 2 та live-action movie

Hachimitsu to Clover Гарні новини для шанувальників популярного аніме «Мед з конюшиною» (англ. Honey and Clover; яп. Hachimitsu to Clover ). Студія Shueisha (Шюейшя) анонсувала вихід продовження серіалу, яке так і називатиметься – «Мед з конюшиною 2». Вихід нових серій заплановано на літо 2006 року.

Також буде знятий повнометражний фільм, так звано «живий» – тобто зі справжніми живими акторами.

 
лінк новини №42  27.03.2006

Pale Cocoon – Блідий кокон

Pale Cocoon Завершено переклад аніме Pale Cocoon. Перекладач: Mirra. Це невелика OVA від Ясухіро Йошіури 2005 року, яка ще раз нагадує нам про те, що стислість – сестра таланту.

У далекому майбутньому історія людства ховається у розкиданих по всьому світі залишках архівів та записів. Створено кілька відділів спеціально для відновлення та аналізу таких записів. Але все, що дослідники знаходять у старих архівах – записи зелених трав і дерев, різноманітних тварин, сонця у чистому синьому небі – всього цього немає у їхньому світі. Чи судилося їм докопатися до таких записів, які нарешті пояснять, що сталося з тим яскравим світом, і чому він так не схожий на той, у якому зараз живуть вони?

При перекладі було виявлено деяку неоднозначність назви аніме. В аніме зустрічається суто японський аналог назви – "аой тамаго" – "блакитне яйце". Читайте докладніше в коментарях, вкладених в архів із субтитрами.

 
лінк новини №41  26.03.2006

Аніме-фестиваль у Хмельницькому

Наступну цікаву подію на теренах розвитку аніме та манга культури в Україні анонсував Всеукраїнський клуб аніме та манги «Tsuki-no Seiza». З нагоди третьої річниці існування клубу 30 квітня та 1 травня у Хмельницькому пройде дводенний аніме-фестиваль.

У програмі фестивалю: концерт сучасної японської музики стилів j-rock та j-pop у виконанні української групи «Араші», косплей-шоу, спектакль за мотивами популярних аніме та манги «Інуяшя», різноманітні конкурси («Отаку 2006», «Аніме-герой 2006», музичний «Зірка клубу 2006») та вечірки.

Вартість квитка – 15 грн. Адміністрація обіцяє зустріти гостей з інших міст і взяти на себе їх розміщення (звичайно, за умови, що буде попереджено заздалегідь). З усіх питань (у тому числі щодо участі у конкурсах) звертайтеся за адресою клубу: 29027 Хмельницький, а/с 476 «Tsuki-no Seiza» або chio-chio@yandex.ru.

 
лінк новини №40  25.03.2006

Перший київський фестиваль аніме

Ура, товариші! Очевидно, що аніме і справді йде у маси. Нічим іншим не можна ще пояснити те, що одразу за фестивалем «Історія аніме» на київських шанувальників аніме та манґи на протязі з 12 по 19 квітня чатує наступна приємна подія – Перший київський фестиваль аніме.

Фестиваль так само пройде у кінотеатрі «Жовтень» (Київ, вул. Костянтинівська, 26). Рештою організаторів виступають «Петровка, 38», Всеукраїнський фан-клуб аніме та манґи «Crystal Power», журнал «Аниме гид» та MC Entertainment.

Цього разу киянам обіцяють не лише власне перегляд аніме, а й ряд розважальних та ознайомчих заходів, як то косплей-шоу, експозицію фан-арту у стилі аніме та манги, різноманітні конкурси та майстер-класи.

Програма фестивалю досить насичена – глядачі матимуть можливість побачити кілька сучасних популярних повнометражних фільмів та серіалів:

 • Чудові дні
 • О, моя богиня!
 • Кайт
 • Спрігган
 • Мисливець на вампірів Ді: Жага крові
 • Пальмове дерево (також відоме під назвою Майже людина)
 • Той, що летить за вітром
 • Рубаки (TV 26 серій)
 • Mezzo: гра зі смертю (TV 13)
 • Манускрипт нінзя: Новий розділ (TV 13)
 • Пригоди Джінга (TV 13)
 • Палке літо (TV 13)

Більш детальну інформацію про фестиваль ви можете пошукати на сайті кінотеатру: www.zhovten-kino.kiev.ua

 
лінк новини №39  11.03.2006

Фестиваль «Історія аніме»

фестиваль Історія аніме З 23 березня по 23 квітня у кількох великих містах України пройде кінофестиваль «Історія аніме». Організатори фестивалю: посольство Японії в Україні, «Артхаус Трафик», ALeXX Cognac.

У програмі показів – короткометражні роботи Тедзукі Осаму, якого вважають батьком аніме та манґи, а також кілька повнометражних фільмів, які вже стали класикою аніме: Галактичний експрес 999, Хорус – принц Сонця, Жар-птиця, Ресторан, де замовлень багато.

Розклад фестивалю та кінотеатри:

23.03 – 28.03 Київ, «Жовтень»
24.03 – 28.03 Львів, «Кінопалац-Коперник»
06.04 – 10.04 Дніпропетровськ, «Родина»
06.04 – 10.04 Запоріжжя, Кінотеатр ім. А. Довженко
10.04 – 14.04 Одеса, «Родина»
15.04 – 19.05 Харків, «Боммеръ»

Зкачайте програму фестивалю (архів 7-zip) з розкладом і більш детальним оглядом представлених на фестивалі робіт.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.