Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2006 року

лінк новини №56  30.04.2006

Сен та Чіхіро у полоні духів

Sen to Chihiro no Kamikakushi Завершено переклад аніме Сен та Чіхіро у полоні духівSen to Chihiro no Kamikakushi – це фантастична історія пригод десятирічної дівчинки Чіхіро, що починається у сучасній Японії, проте продовжується у зовсім іншому світі, наповненому духами, богами та драконами. Але не подумайте, що це буде чергова казка у стилі фентезі. Ні, тут не буде магічних поєдинків і двобоїв на мечах. Чіхіро доведеться боротися за свою свободу і своїх батьків, але набагато більш звичайними способами. Нічим особливо не видатній дівчинці потрібно буде проявити свою працьовитість (навіть якщо вона її зроду не мала), відданість і сміливість, щоб не втратити себе і близьких їй і своїми невеликими силами зуміти протистояти могутнішим за неї обставинам.

 
лінк новини №54  28.04.2006

Розпочато переклад аніме Джюоосей (Juuousei, Ju Oh Sei).

 
лінк новини №50  25.04.2006

Cучасна японська каліграфія у Києві

28 квітня – 30 червня 2006 року у Києві відчинить свої двері шанувальникам мистецтва каліграфії виставка творів Рюсекі Морімото. Проголосивши себе «проповідником каліграфії», він зберігає, розвиває і показує його як у Японії, так і в усім світі.

Адреса проведення виставки: вул. Горького, 180 (поряд з метро "Либідська" – у приміщенні Українського інституту науково-технічної і економічної інформації – УкрІНТЕІ, 1 поверх, кімната 19-а). Вхід вільний (про час вашого візиту просимо повідомити за телефонами 539-4726, 521-0950). Вхід на відкриття виставки 28 квітня 14:00-15:00 – за запрошеннями.

Японська сторінка в Україні

 
лінк новини №49  25.04.2006

Завершено переклад Paradise Kiss

Paradise KissНарешті завершено довгоочікуваний проект з перекладу українською аніме Paradise Kiss. Вітаємо усіх учасників проекту з успішною роботою і всіх майбутніх глядачів – із можливістю переглянути аніме рідною мовою! Перекладали: Mirra, Rassvetnaya Houkiboshi. Таймував: iyst-01. Редагувала: Mirra.

Аніме Paradise Kiss знято за не менш відомою однойменною мангою. Paradise Kiss – це назва бренду одежі, який розробляє група студентів школи мистецтв. Про них, а також про більш звичайну ученицю напередодні випуску і піде мова. Усі вони мають свою історію, свої проблеми і відкрите питання свого шляху у житті. Головна сюжетна лінія – про кохання таких несхожих Жоржа та Юкарі та про шкільний фестиваль із показом мод, який є ніби репетицією їх вступу у справді доросле життя.

 
лінк новини №47  20.04.2006

Новини сайту у форматі RSS

Нарешті з'явилася можливість слідкувати за новинами сайту за допомогою RSS. Туди буде заноситися також інформація про оновлення каталогу перекладів, яка не завжди потрапляє до новин.

 
лінк новини №46  10.04.2006

Ліцензійне аніме – безкоштовно!

Eureka SeveN Bandai Entertainment Inc. – ведучий дистриб’ютор японської анімації – надасть шанувальникам жанру зі всього світу можливість зкачувати через інтернет і дивитися ліцензійне аніме абсолютно безкоштовно. Цей крок, очевидно, має допомогти розповсюдженню ліцензійної продукції, а також заохотити потенційних покупців до придбання вподобаного аніме.

Проте, зрозуміло, компанія не збирається роздати все розповсюджуване нею аніме. Зкачати можна буде лише один певний епізод і лише на протязі тижня, після чого буде пропонуватися наступний – знову ж таки на тиждень.

Роздача слонів відбуватиметься на їхньому сайті www.animevillage.com і розпочнеться 16 квітня. Першим буде викладатися популярний нині серіал Eureka SeveN з 50 епізодів.

На тому ж сайті знаходитиметься інтернет-магазин, де електронним покупцям Bandai Entertainment Inc. обіцяє запропонувати повний обсяг свого аніме зі спеціальними знижками.

 
лінк новини №45  06.04.2006

Оновлення статей

Новий огляд аніме ΠΛΑΝΗΤΕΣ, також відомого під назвами Planetes чи Planet ES.

Крім цього, було змінено загальний вигляд списку статей у розділі. Не впевнена, що став він набагато красивішим, але точно компактнішим і тому зручнішим.

 
лінк новини №44  03.04.2006

Огляд аніме Ayashi no Ceres

У статтях з'явився новий огляд аніме Неймовірна Церес (Ayashi no Ceres) – двадцятичотирьохсерійного аніме, створеного за мотивами однойменної манґи пера Юу Ватасе. Ця манґака відома своїми вкрай популярними роботами на ниві жанру шьооджьо манґи – орієнтованої на дівчат.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.