Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2006 року

лінк новини №95  29.05.2006

Random Walk

Розпочато переклад тритомної манґи «для дівчат» Random Walk. На даний момент вже готова перша частина.

 
лінк новини №93  29.05.2006

День народження Кришталевої Сили

1 липня 2006 року у Києві відбудеться святкування дня народження Всеукраїнського фан-клубу аніме та манґи «Crystal Power». До цієї знаменної події приурочений ряд конкурсів серед членів клубу: «Голос Клубу», «Художник Року», «Мангака Року», «Кращий Письменник», «Кращий Поет», «Номінація імені Таксідо, або Перевтілення Року», «Справжній Отаку», «Міс Фан Клубу» та «Кліпмейкер Року». Заявки на участь у конкурсах прийматимуться до 12 червня включно, а 1 липня відбудеться вже безпосереднє нагородження призерів. Час та місце поки що точно не відомі.

 
лінк новини №85  20.05.2006

Манґа Over The Moon – Понад Місяцем

Over The Moon Перекладом першої частини розпочато роботу над однотомною шьооджьо манґою Понад Місяцем (Over The Moon).

Перекладає і сканує Reoko Ruchuku.

Уявіть собі, що, окрім звичного Місяця, навколо Землі крутяться і десятки інших... а на них живуть люди, що мають одну душу із кимось на Землі, але про яких ми нічого не знаємо. Саме про такий світ і пише Токо Міягі... Вигнанці із Місяця, живуть серед нас, на Землі, і шукають свої половинки.

 
лінк новини №84  20.05.2006

Манґа Cowboy BeBop

Cowboy BeBop Розпочато переклад тритомної манґи Cowboy BeBop. Перекладає Mirra. Вже готова перша частина.

У не дуже далекому, проте вже надзвичайно високотехнологічному та космічному майбутньому відбуваються пригоди досить вправних, але чомусь не надто удачливих мисливців за головами – тобто за злочинцями, за голови яких призначено винагороду. Щоправда, доставити їх, як правило, треба все-таки живими. Що не кажи, заняття доволі цікаве. Та і компанія підібралася колоритна: колишній якудза Спайк Шпігель (який насправді вже «помер»), колишній поліцейський Джет (а в нього померла тільки рука), рокова жінка Фей (насправді мала б давно померти, але чомусь виглядає на 20 у свої 73 роки) та обдароване дитя-хакер Ед (ну, їй про смерть думати поки що рано, але, судячи із суспільного уявлення, вона ніколи і не жила, бо ніхто насправді не знає, хто такий Радикальний Ед, а сприймати серйозно казки про його надто вже неймовірні здібності і вчинки розважливим людям важко).

 
лінк новини №83  19.05.2006

Революційна дівчина Утена: Апокаліпсис юності

Shoujo Kakumei Utena: Adolescence Mokushiroku Houkiboshi (aka Rassvetnaya) завершила свій новий переклад. Цього разу це повнометражне аніме Революційна дівчина Утена: Апокаліпсис юності.

Кілька слів про сюжет. Юна Утена не стала, склавши білі ручки, чекати на прекрасного принца. Вона вирішила стати ним сама! І, як не дивно, досягла чималих успіхів у цьому напрямку.

Жанр: драма, пригоди, шьооджьо, юрі.

 
лінк новини №77  16.05.2006

All The Way Down – Шлях у нікуди

Готовий переклад манги Шлях у нікуди. Це невеличка реалістична і жорстока кольорова замальовка від Масанорі Моріти. Перекладав і працював зі сканами Smoke.

 
лінк новини №74  14.05.2006

Роман – сяйво меча II

Готовий новий переклад від Hentaihunter – субтитри до аніме Роман – сяйво меча II (яп. Romance wa Tsurugi no Kagayaki II). Увага, це аніме тільки для повнолітніх. Жанр: хентай, фентезі, комедія.

 
лінк новини №73  13.05.2006

Орфіна (Orfina)

Розпочато переклад манги Орфіна. Це вже одинадцятитомна манга у стилі фентезі, яка почала видаватися ще 1995 року. Перша частина вже доступна для зкачування. Перекладач: Reoko Ruchuku

 
лінк новини №72  13.05.2006

Серед статей з'явився новий огляд аніме Голоси зірок від автора українських субтитрів Marco Polo.

 
лінк новини №71  12.05.2006

Друга зустріч форумців – фотозвіт

8 травня відбулася друга зустріч користувачів сайту і форуму. Цього разу – у парку. Розквітлої сакури, нажаль поряд не спостерігалося, проте її цілком вдало замінила розквітле абрикосове дерево неподалік. Ну, а замість саке було прохолодне пиво. Проте краще побачити, ніж прочитати – ви можете зкачати архіви з фотографіями з місця подій:

 
лінк новини №70  11.05.2006

Bannou Bunka Nekomusume – Багатоцiльова вихована дiвчина-кiшка (OVA1)

Bannou Bunka NekomusumeЗавершено переклад аніме Bannou Bunka Nekomusume OVA1. Перекладав: Thrary.

Несподівано у Рюноске з'являється «старша сестра» на дивне ім’я Нуку-Нуку. Насправді ж Нуку-Нуку – не просто не його сестра, але й взагалі не дівчина (і навіть не кішка, як дехто зараз міг подумати). Вона робот-андроїд з мозком померлої кицьки Рюноске – таким чином його батько ніби дав їй друге життя. Нуку-Нуку з одного боку має стати товаришем свому «брату», а з іншого – особистим охоронцем його батька. Ця дієва комедія з шести епізодів – тільки початок низки серіалів про дівчину-кішку.

 
лінк новини №69  11.05.2006

Ao no 6-gou – Блакитна №6

Ao no 6-gouЗавершено переклад аніме Блакитна №6. Перекладав: mogusam.

Блакитна №6 чомусь в наших краях більш відома під своєю англійською назвою – Blue Submarine No. 6, а іноді й під російською – Последняя субмарина, ще більш дивною, адже насправді ні про субмарину, ні про її першість чи останність у первинній японській назві аніме не йдеться. Всього чотири серії знімалися на протязі майже двох років (1998-2000) за мотивами манги Одзави Сатору, створеної ще у 60х роках минулого сторіччя.

Це аніме покаже нам затоплений світ – людство, покаране за своє нерозумне ставлення до природних ресурсів. Але екологічна тема тут відіграє скоріше другорядну роль. І тема про хоробрих підводників, що захищають свій світ від підступних мутантів також не головна. Блакитна №6 – це в першу чергу аніме про ненависть і прощення, про руйнівне начало як про невід'ємну рису усіх людей, але й про вміння відмовитися від помсти і побачити у заклятому ворогові не чудовисько, а таку саму людину.

 
лінк новини №65  06.05.2006

Оновлення статей – огляд аніме Чудові дні.

 
лінк новини №61  05.05.2006

Розпочато переклад аніме Нана.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.