Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2007 року

лінк новини №282  29.01.2007

Женемо злих духів за японськими рецептами

Сецубун3 лютого в Українсько-японському центрі відбудеться святкування Сецубун – так традиційно називають переддень настання весни 4 лютого. В цей день японці розкидують боби (трохи схоже на український обряд засівання) назустріч новій весні, таким чином виганяючи злих духів. Цей обряд називається маме-макі. Взяти у ньому участь можуть усі бажаючі – вхід вільний. Місце проведення: бібліотека НТУУ «КПІ», 6 поверх, зал №12. Час: з 11:00 до 13:00. Також будуть проведені змагання карута-торі, японські традиційні ігри кен-дама, кома, оріґамі.

 
лінк новини №278  23.01.2007

Нестерпні прибульці OVA

Нові субтитри від ThraryНестерпні прибульці OVA. Паралельно з перекладом телесеріалу Нестерпні прибульці він також переклав один OVA-епізод цього аніме: «Інаба, створювач мрій». Всього епізодів OVA одинадцять, проте переклад їх усіх поки що не обіцяється.

 
лінк новини №277  18.01.2007

Маємо поповнення статей від Dauphinогляд аніме ДНК².

 
лінк новини №272  12.01.2007

Mad Princess .another party

27 січня у Києві відбудеться ще одна вечірка з музикою у стилях j-rock, j-pop, а також alternative, synth-pop, industrial, darkwave, ebm. Щоправда, живої музики не передбачається, але є сподівання, що майстерність запрошених DJ'їв компенсує цей недолік. Вечірка розпочнеться о 20:00 у клубі Прайм (Кудрявський спуск, 5б). Вхід: 30 грн.

 
лінк новини №270  12.01.2007

Ergo Proxy – Ерґо Проксі

Ergo ProxyЗавершено проект з перекладу аніме Ergo Proxy. Перекладала Houkiboshi (aka Rassvetnaya) із хардсабу від Ani-Jiyuu, Shinsen-sub, Ani-Kraze, Pino-no-Usagi. Допомагали DrSilver та Een Seyn.

Ерґо Проксі – майже класичний кіберпанківський сюжет у новому виконанні. Утопічний постапокаліптичний світ людей, для яких емоції стали завеликою розкішшю. Виживання людства після великої катастрофи стало можливим лише завдяки тотальній системі, яка регулює усе – життя, вчинки і думки. Хто б міг подумати, що людям нагадають про те, що таке давно забута свобода волі, ніхто інші, як андроїди, які здавалися лише слухняними виконавцями чужих вказівок?

 
лінк новини №269  08.01.2007

Додані нові українські шрифти: Copper Goth Caps, Japanese Brush, Rammstein Original. Як завжди – повна українізація.

 
лінк новини №268  08.01.2007

Переклад RahXephon TV

РаксефонЗавзятий перекладач мінус-один знову береться за новий проект. Цього разу це телевізійний серіал Раксефон.

2012 рік. Сімнадцятирічний Аято Каміна живе своїм звичайним життям учня старшої школи у Токіо. Його батько помер, коли він був ще малим, а мати весь час зайнята роботою в уряді. Він вчиться, спілкується з друзями, захоплюється малюванням. Але його життя кардинально змінюється, коли Токіо атакують загадкові вороги. Низка дивних подій і зустрічей приводить Аято Каміна до величезного робота Раксефона, і виявляється, що саме Аято має силу використати його.

Перекладено вже десять епізодів.

 
лінк новини №267  05.01.2007

J-Rock PARTY

27 січня у Києві у клубі Барви відбудеться j-rock вечірка. У програмі: виступи груп «Chaos.limiT», «HOOLY.GUNS?», «PARADOX» та косплей у виконанні українських та російських команд. Музика на вечірці – від визнаних виконавців стилю j-rock, а також j-pop, c-rock, c-pop, k-pop, k-rock.

Час проведення вечірки: 18:00 – 23:00. Вартість входу: 30 грн. Кількість квитків обмежена. Замовлення за телефоном: 8 050 356 10 58 – Кайра.

 
лінк новини №266  05.01.2007

Орфіна. Над небом, під небом

Новорічні свята призвели до активізації проектів з перекладу манги, що веде Reoko Ruchuku – перекладено другу частину Над небом, під небом та п'яту манґи Орфіна.

 
лінк новини №265  01.01.2007

Статистика скачувань

Статистика скачувань з Нового Року починає свій відлік наново. Це пов'язано з деякими помилками у підрахунках, які мали місце раніше, але зараз виправлені. Тепер цифри будуть більш об'єктивні.

 
лінк новини №264  01.01.2007

Новий розділ зі шрифтами

В новому році – побільше оновлень!

Тепер на сайті є новий окремий розділ Шрифти – їх стало вже досить багато для того, щоб займати лише підрозділ у Кузні. Одночасно колекцію шрифтів поповнено ще цілим рядом нових українських та графічних.

 
лінк новини №263  01.01.2007

З Новим Роком!

З Новим Роком!Щиро вітаємо усіх відвідувачів нашого сайту з Новим Роком!

Нехай він принесе вам багато радості і тепла, здоров'я і щастя, успіхів і здійснення усіх ваших мрій!

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.