Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2009 року

лінк новини №872  30.09.2009

Другий Всеукраїнський фестиваль японської анімації

ІІ Всеукраїнський фестиваль японської анімації2-4 жовтня у Києві пройде ІІ Всеукраїнський фестиваль японської анімації. На учасників та відвідувачів чекає як завжди насичена програма. У Культурно-творчому центрі Києво-Могилянської академії відбудеться костюмоване шоу. У клубі «Єгипет» вируватиме аніме-вечірка. Не обійдеться і без цікавих лекцій, семінарів, майстер-класів, традиційної святкової ходи вулицями Києва. І, звісно ж, у кінотеатрі «Жовтень» показуватимуть різноманітне аніме. Будуть і такі прем'єри як остання стрічка метра Міядзакі Поньо зі скелі (Gake no ue no Ponyo) або Новий Євангеліон: Початок (Evangelion Shin Gekijouban: Jo), і такі класичні твори як, наприклад, Мій сусід Тоторо (Tonari no Totoro), Товариство сірокрилих (Haibane Renmei), і навіть два неанімаційні, проте зняті за однойменною мангою Записник Смерті (Death Note), фільми.

Особливо варто відмітити покази аніме з українським голосовим перекладом від гурту Patlati Продакшнз. Це вже знайомий нам Золотий хлопець (Golden Boy), а також зовсім новий переклад, який якраз і буде презентовано на фестивалі – аніме Межа пустоти: Сад грішників (Gekijouban Kara no Kyoukai: The Garden of Sinners). Презентація відбудеться 3 жовтня о 18:25 та 4 жовтня об 11:40 у «Жовтні».

 
лінк новини №870  27.09.2009

Trigun – Трайґан

TrigunТри перші частини манґи Трайґан переклав українською Madgrind.

Космічний вестерн розгортається на вмираючій планеті, заселеній людьми біля сотні років тому. Життя тут суворе і повне небезпек. І одна з найнебезпечніших, на думку місцевих жителів – Ваш-Панікер, Людина-Тайфун, який знищує своєю появою цілісінькі міста. З іншого боку, за його голову призначена величезна винагорода, і тепер знайдеться чимало бажаючих не тікати від нього подалі, а ризикнути її отримати.

 
лінк новини №868  23.09.2009

Наусіка з Долини Вітрів українською

НаусікАНаусіка з Долини Вітрів – фактично перше аніме виробництва Студії Джіблі, з якого усе і почалося. Адже, хоча на той момент студія взагалі-то ще не існувала, аніме створювали саме ті люди, які потім і заснували її – Хаяо Міядзакі, Ісао Такахата, Тошіо Судзукі. І заснували якраз завдяки неабиякому успіху Наусіки, яку тепер можна назвати класикою аніме. Цей повнометражний фільм, знятий за мотивами оригінальної манги Міядзакі, торкається вічної теми відносин людини із природою. У суворому постапокаліптичному майбутньому проблема виживання серед непридатних до життя земель постає перед людством із болючою гостротою. Чи зможуть люди знайти місце для себе у новому світі, чи будуть приречені лише спостерігати за знищенням тих останніх залишків надії, які досі дозволяли їм не зникнути повністю з лиця зміненої масштабною техногенною катастрофою планети?

Нарешті шанувальники Наусіки можуть дивитися її з українськими субтитрами – переклав аніме рідною мовою BoB1990.

 
лінк новини №866  20.09.2009

Мистецтво тіні: Секретна техніка Куруди

DeaZ переклав українською аніме Мистецтво тіні: Секретна техніка Куруди 2003 року випуску. Це остання історія циклу про вправних воїнів короліства Куруда.

 
лінк новини №862  04.09.2009

Блукання навмання, том 2

Random WalkKleine переклала шосту частину манги Блукання навмання – це початок вже другого тому.

 
лінк новини №861  03.09.2009

Доджінші та Клеймор

SamOdin повертається із відпустки і одразу тішить нас перекладами чергових частин Доджінші та Клеймор.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.