Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини листопада 2010 року

лінк новини №1174  23.11.2010

Tenkuu no Shiro Laputa – Небесний замок Лапута

Laputa: Castle in the SkySnuryus презентує нам свою нову роботу – переклад класичної стрічки від видатного аніматора Хаяо Міядзакі – повнометражне аніме Небесний замок Лапута.

Пазу рятує непритомну дівчину, яка дивовижним чином помірно спускається із небес із сяючим амулетом на шиї. Він дізнається, що її звуть Сіта, і допомагає їй втекти від повітряних піратів і військових. Останні одержимі бажанням знайти Лапуту – легендарне королівство на летючому небесному острові – і чомусь вважають, що Сіта має певне відношення до невловимої Лапути.

Цікаво, що образ летючого замку і його назву Міядзакі позичив у Джонатана Свіфта з його книги «Мандри Гулівера».

 
лінк новини №1170  17.11.2010

Хлопці 20го століття, том 19

Хлопці 20го століття, том 19Россомах розпочав переклад дев'ятнадцятого тому манґи Хлопці 20го століття.

Чоловік з гітарою прямує до Токіо. Нарешті він опиняється у прикордонному містечку. Багатьом людям, які намагалися пройти далі, довелося заплатити за цю спробу власним життям. Багато тіл виносили і ховали у землю. Чи зможе він обійти цю страшну закономірність? І хто чекає на пункті призначення?

 
лінк новини №1168  16.11.2010

Аніме та манґа українською – вже 5 років!

UAnime 5 років!13 листопада сайту Аніме та манґа українською виповнилося рівно п'ять років!

З нагоди п'ятиріччя сонячного і теплого 14 листопада було влаштовано ювілейну зустріч учасників нашого форуму. В основному це перекладачі, які самовіддано працюють для того, щоб український глядач і читач мав можливість прочитати мангу чи подивитися улюблене аніме рідною мовою. Тільки завдяки їм і можливе повноцінне існування нашого сайту, за що їм велике спасибі! ^_^

Вже готові два фотозвіти з зустрічі:

 
лінк новини №1167  16.11.2010

Манґа Луку Луку

РукухаMadgrind, SamOdin та Demetriol розпочинають переклад ще однієї манґи із загадковою назвою Луку Луку. Готові чотири перші частини.

Одного чудового ранку наш головний герой прокидається і несподівано зустрічає на своїй кухні незнайому дівчину, яка готує йому сніданок. І дівчина та дуже дивна – її волосся рухається наче додаткові руки. У вітальні теж сидить якийсь підозрілий тип. І куди подівся його батько? Чи це все взагалі може бути реальністю?

 
лінк новини №1164  15.11.2010

Люпен ІІІ: Замок Каліостро

Lupin III: The Castle of CagliostroSnuryus переклав одну з ранніх робіт Хаяо Міядзакі – повнометражний фільм Люпен ІІІ: Замок Каліостро.

Тільки-но знаменитий аферист Арсен Люпен хвацько викрадає чергові мільйони, як виявляється, що насправді гроші фальшиві, хоча і дуже майстерно виготовлені. Він вирішує розібратися з найбільшим світовим виробником фальшивих купюр – графом Каліостро – і заодно допомогти чарівній принцесі, яку лихий граф змушує вийти за себе заміж.

 
лінк новини №1156  02.11.2010

Інтерв'ю з Кацухіко Нішіджімою та Норіясу Ямаучі

Агент АйкаHentaihunter переклав українською Інтерв'ю з творцями Полум'яного лабіринту: режисером Кацухіко Нішіджімою та дизайнером персонажів Норіясу Ямаучі.

Крім аніме Полум'яний лабіринт, серед відомих робот Нішіджіми варто згадати аніме Агент Аіка, Наджіка, які так само насичені еротичними сценами з трусиками головних героїнь. Також він брав участь у створенні серіалу Нестерпні прибульці, повнометражного фільму Нестерпні прибульці: Тільки ти та інших аніме з цього циклу.

 
лінк новини №1155  01.11.2010

Аніме Літні війни

Summer WarsHoukiboshi переклала чудову сімейну стрічку Літні війни.

Історія розгортається одночасно у двох світах: у звичайній Японії, де підліток Кенджі погоджується на запрошення Нацукі поїхати разом із нею до родичів у Нагано, і у віртуальній країні «Оз» – надзвичайно популярній мережі, яка вже охопила увесь світ, і де практично кожен має свого аватара. Мимоволі Кенджі стає причиною жахливої катастрофи, яка дуже скоро перебирається з віртуального простору у неабиякі реальні загрози.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.