Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини грудня 2010 року

лінк новини №1197  31.12.2010

Свято наближається!

З Новим Роком!З НОВИМ РОКОМ!

Усім відвідувачам нашого сайту бажаємо веселих наступаючих новорічних свят і вдалого року!

Нехай він принесе усім здіснення мрій і бажань, а кожен день нового року буде сповнений радості і щастя!

 
лінк новини №1196  27.12.2010

Mononoke Hime – Принцеса мононоке

Mononoke HimeДо каталогу перекладів додано аніме Принцеса мононоке. Бажачі можуть скачати окремо українські субтитри від мінус-одного або ж відеофайл з українським озвученням від каналу 1+1 – за допомогою торрент-посилання.

Мужній молодий воїн Ашітака рятує своє село від шаленого демона-вепра, але сам заражається від нього страшним прокляттям. Через прокляття він мусить покинути рідний дім і вирішує відшукати джерело смертельної зарази, яка знищує лісових звірів та охоплює безумством духів-мононоке. На своєму шляху він зустріне дивну дівчину, яка виросла і живе у лісі. Люди називають її принцесою мононоке.

 
лінк новини №1193  23.12.2010

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex українською

Ghost in the ShellПередноворічний подарунок від Семченко Д. В. – повний український переклад аніме Дух в обладунку: Комплекс одинака та чотирьох серій додаткових спецвипусків Дух в обладунку: Комплекс одинака – Будні тачікома.

Дія відбувається у 2030 році, коли більшість людей вже частково чи повністю перетворилися на кіборгів зі штучними тілами. Межа між цифровим і реальним розмита, життя вирує одночасно у електронному та фізичному світах, і людство стикається з новими злочинами, яким не було місця у старому світі. Аніме розказує про членів Дев'ятого відділу, сформованого з колишніх військових та поліцейських, та справи, які вони розслідують.

 
лінк новини №1192  22.12.2010

Повість про місячну принцесу, том 3

Shingetsutan TsukihimeПерекладом шістнадцятої частини Повісті про місячну принцесу SamOdin та Demetriol розпочинають роботу на третім томом містичної манґи про вампірів.

 
лінк новини №1190  19.12.2010

Ginga Tetsudou no Yoru – Ніч на галактичній залізниці

Ginga Tetsudou no YoruАніме Ніч на галактичній залізниці пропонує неспішну мрійливу подорож крізь простір і час. Самотній хлопець Джованні вирушає за молоком для своєї хворої матері, перетинаючи Чумацький Шлях на потязі швидшому за світло. Потяг робить зупинки у різних сузір'ях, кожна з них – окрема пригода, в якій фантазію не відрізнити від реальності.

Субтитри до фільму переклав українською outtaspace.

 
лінк новини №1189  14.12.2010

Огляд аніме Легенда про Дюо

ЗігНова стаття – огляд аніме Легенда про Дюо від bills_spirit: «Спогади про двох вампірів, з вірою у майбутнє людства».

 
лінк новини №1185  09.12.2010

Зелені дні Мідорі

MidoriЗа романтичну шьоонен-манґу Будні Мідорі взявся перекладач Lihand. Повністю готовий український переклад першого тому.

Сейджі Савамура зі старших класів – головний розбишака в школі. Більшість учнів його бояться, навіть незважаючи на те, що він часто захищає слабших від нападок хуліганів. З таким відношенням оточуючих непросто знайти собі дівчину – вже вкотре йому відмовляють. У розпачі Сейджі приходить до невтішної думки, що, вочевидь, не мати йому іншої дівчини, окрім власної правої руки. А зранку після цього він виявляє, що замість руки до нього тепер в буквальному розумінні «приросла» дівчина Мідорі Касуґано!

 
лінк новини №1180  03.12.2010

Манґа Доктор Сламп

Арале-чянНовий проект від Thrary – переклад манґи Доктор Сламп. Це комедійна історія про вченого-винахідника та невгамовну Арале – зроблену ним дівчинку-андроїда. Разом із нею життя у тихій Пінгвінівці одразу стає набагато цікавішим.

Перекладено українською першу частину манґи.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.