Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2012 року

лінк новини №1427  28.02.2012

Хлопці 20го та 21го століття

20th 21th century boysРоссомах закінчив переклад манґи Хлопці 21го століття – готові останні розділи другого тому. Ця манґа є завершенням фантастичної і водночас реалістичної епопеї від Наокі Уросави. Це напружена історія про друзів, що намагаються врятувати світ, і «Друга», який намагається усе знищити. Читайте манґу Хлопці 20го століття та Хлопці 21го століття повністю українською мовою.

 
лінк новини №1426  16.02.2012

Коли плачуть цикади: Блиск

Higurashi no Naku Koro ni KiraDeimos завершив переклад аніме Коли плачуть цикади: Блиск – готові українські субтитри до заключного четвертого епізоду.

Одного дня, граючись у хованки, мала Ріка вирішила сховатися у старому храмі. Та вийшовши із нього, вона опиняється зовсім не у тій Хінамідзаві, яку вона знала. Чи вдасться їй повернутися додому?

 
лінк новини №1422  01.02.2012

Перчинка Хабанеро-тан

Habanero-tanСправжній анонімний переклад – від групи анонімів анонімного форуму nichan.net – манґа Хабанеро-тан. Хабанеро – це назва одного з найгостріших видів перцю. А Хабанеро-тан – дівчинка-перчик, неофіційний маскот японської гострої закуски. Її та ще кілька «гострих» персонажів створили художники-аматори, а згодом намалювали і манґу за їх участю.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.