Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2012 року

лінк новини №1427  28.02.2012

Хлопці 20го та 21го століття

20th 21th century boysРоссомах закінчив переклад манґи Хлопці 21го століття – готові останні розділи другого тому. Ця манґа є завершенням фантастичної і водночас реалістичної епопеї від Наокі Уросави. Це напружена історія про друзів, що намагаються врятувати світ, і «Друга», який намагається усе знищити. Читайте манґу Хлопці 20го століття та Хлопці 21го століття повністю українською мовою.

 
лінк новини №1426  16.02.2012

Коли плачуть цикади: Блиск

Higurashi no Naku Koro ni KiraDeimos завершив переклад аніме Коли плачуть цикади: Блиск – готові українські субтитри до заключного четвертого епізоду.

Одного дня, граючись у хованки, мала Ріка вирішила сховатися у старому храмі. Та вийшовши із нього, вона опиняється зовсім не у тій Хінамідзаві, яку вона знала. Чи вдасться їй повернутися додому?

 
лінк новини №1422  01.02.2012

Перчинка Хабанеро-тан

Habanero-tanСправжній анонімний переклад – від групи анонімів анонімного форуму nichan.net – манґа Хабанеро-тан. Хабанеро – це назва одного з найгостріших видів перцю. А Хабанеро-тан – дівчинка-перчик, неофіційний маскот японської гострої закуски. Її та ще кілька «гострих» персонажів створили художники-аматори, а згодом намалювали і манґу за їх участю.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Про те, як я помру, якщо втрачу цноту
повністю
 
Манґа
Ґанц: G
част. 10-14
 
Манґа
Гуртуйсь! Клуб таємничих досліджень
част. 3
 
Манґа
Ді Ґрей-мен
част. 2-11, 221-226
 
Манґа
Сага про Вінланд
том 12
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.