Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2012 року

лінк новини №1437  24.03.2012

Сага про Вінланд, том 4

Vinland SagaПереклад епічної манґи Сага про Вінланд впевнено просувається і дійшов уже до четвертого тому. Читайте двадцять другу частину – «Син Троля».

Торфінн вкотре ризикує життям, виконуючи чергове завдання ненависного Аскеладда. Принца Кнута буде визволено або запечено заживо у палаючому лісі – аби не потрапив до чужих рук.

 
лінк новини №1435  22.03.2012

Чоловік, жінка та стіна

Kikareta onnaСубтитри до еротичної стрічки Чоловік, жінка та стіна переклав Hentaihunter.

Молодий журналіст Рьо переїжджає на нову квартиру з гарненькою сусідкою за стіною. Ця стіна настільки тонка, що він може почути кожен звук із її квартири – починаючи з розмов і закінчуючи тихим хлюпанням води, коли вона приймає ванну. Це настільки затягує його, що він уже не просто дослухається, а навіть встановлює мікрофон і марить фантазіями про щоденне життя такої близької і такої далекої жінки за стіною.

 
лінк новини №1433  21.03.2012

Токіо Вавилон, том 3

Токіо Вавилон 3 томПерекладений українською третій том містичної манґи Токіо Вавилон.

Тільки-но Сейшіро нарешті витягує Субару на побачення, з’являється нова термінова справа. Невідомі зловмисники за допомогою телефонних дзвінків проклинають своїх жертв, і те, що спочатку здавалося всього лише телефонними жартами, в результаті призводить до цілком реальних неприємностей.

 
лінк новини №1432  18.03.2012

Ґайвер українською

Kyoushoku Soukou GuyverГрупа FanVoxUA підготувала переклад повнометражного аніме Ґайвер: Поза контролем. Це перша екранізація манґи Йошікі Такая. Реліз включає у себе відео з двома звуковими доріжками – українською та оригінальною японською, а також українські субтитри.

Однієї ночі ученик старшої школи Шьо Фукумачі натрапляє на дивний металевий предмет, який виявляється могутньою інопланетною зброєю під назвою Ґайвер. Знахідка вплутує його у низку подій і наповнює життя новим змістом – тепер йому потрібно терміново рятувати свою дівчину, а разом із нею і увесь світ,  протистоячи лихій корпорації Кронос та створеним нею зоаноідам.

 
лінк новини №1431  11.03.2012

Євангеліон по-новому: Прорив

Evangelion 2.0Українські субтитри до повнометражного фільму Євангеліон по-новому: Прорив переклав 6a6ayka-kun.

Після глобальної катастрофи ось уже п'ятнадцять років люди звикають жити у назавжди зміненому світі. Незрозумілі Ангели атакують землю, і єдина ефективна зроя проти них – новітні біотехнологічні роботи. Та керувати ними можуть лише одиниці, які здатні «синхронізуватися» з цими біоістотами.

 
лінк новини №1429  04.03.2012

Тохо аніме: Сон літнього дня

Touhou animeПроект Тохо об’єднує у собі серію відеоігор, кілька друкованих доджінші та аніме. Deimos переклав українською субтитри до Проекту Тохо аніме: Сон літнього дня.

Ґенсокьо – світ, що існує поруч з нашим, відокремлений містичним кордоном. Тут люди та містичні створіння живуть разом у мирі та злагоді. Кожного літа у храмі жриці Реіму Хакуреі відбувається грандіозне свято.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.