Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2012 року

лінк новини №1448  26.04.2012

Клятий Курйозний Кубик українською

Cube x Cursed x CuriousЩе один переклад від Gedet – також містичне, втім набагато більш позитивне аніме К3: Клятий Курйозний Кубик.

Все починається із того, як старшокласник Ячі Харуакі отримує від батька з-за морів загадковий і дуже важкий чорний куб. Тієї ж ночі він прокидається від підозрілого шуму – і виявляє у себе на кухні оголену дівчину, яка нахабно цупить його рисові крекери. Та це лише один із сюрпризів, які чекають на здивованого головного героя.

 
лінк новини №1447  26.04.2012

Another – Інша

ІншаGedet оперативно переклав українською цьогорічний містичний серіал Інша.

Несподівана смерть відмінника, спортсмена і просто привабливого хлопця Місакі настільки вразила однокласників, що вони вирішили робити вигляд, ніби він досі живий і з ними, аж до самого випуску. Через двадцять шість років новачок Сакакібара Коічі починає вчитися у тій самій класній кімнаті, де все це відбувалося, і одразу помічає гнітючу атмосферу, якою оповитий клас.

 
лінк новини №1445  23.04.2012

Манґа Закривавлена сестра

Splatter SisterМаленька мила закривавлена дівчинка у занедбаному зловісному домі – класичний сценарій фільму жахів. Саме про таку дівчинку, а точніше про нелегке життя десятирічної акторки і її відносини із братом, який взагалі боїться крові, читайте коротку веселу мангу Закривавлена сестра.

Переклав українською Ajder.

 
лінк новини №1444  18.04.2012

Ookami to Koushinryou – Вовчиця і спеції

Wolf and SpiceDeimos переклав перший сезон фентезійного серіалу Вовчиця і спеції та спецвипуск до нього. Аніме, як і однойменна манґа, було створене на основі популярних "легких романів" ранобе.

Одного дня мандрівний купець на ім’я Лоуренс знаходить у своєму візку справжню богиню-вовчицю врожаю Холо. Виявляється, що він випадково звільнив богиню від давнього договору, укладеним між нею та людьми, і тепер вона може повернутися додому на північ. Подорожуючи з Лоуренсом, Холо допомагає йому в заробітках, однак привертає до себе небажану увагу церковників.

 
лінк новини №1442  12.04.2012

Манґа Фетиш

ФетишТата і Лунсар розпочали новий переклад – манґи Фетиш. Це збірка із п’яти окремих історій від Фуджівари Каору.

Перша історія – про хлопця, який губить важливі для нього речі. Друга – про сліпу дівчину, яка після пересадки сітківки починає бачити дивні речі.

 
лінк новини №1440  07.04.2012

Sasameki koto – Пошепки

Sasameki kotoОдразу два перші томи манґи Пошепки переклав українською Evil Nibber.

Головна героїня манґи – Мурасаме Суміка, "студентка, комсомолка, спортсменка і просто красуня", безнадійно закохана у свою кращу подругу, Казаму Ушіо. Попри те що Ушіо подобаються "милі" та "симпатичні" дівчата, Суміка не може зізнатися їй у своїх почуттях, оскільки вважає, що не підпадає під дану категорію. Тому, все що їй залишається – це просто знаходиться поруч і спостерігати за любовними пригодами своєї подруги.

 
лінк новини №1439  02.04.2012

Чорний Кам'яний Стрілець OVA

Black Rock Shooter OVAАніме Чорний Кам'яний Стрілець 2010 року переклав українською Gedet. Це OVA передувало телевізійному серіалу, відзнятому двома роками пізніше.

Кращі подруги в одному світі – закляті вороги в іншому. Події розгортаються одночасно у двох світах. І якщо у звичайному світі Мато Курой – сором’язлива і наївна школярка, то її альтер-его – грізний Чорний Кам'яний Стрілець.

 
лінк новини №1438  02.04.2012

Манґа Мушіші

Мушіші манґаРоссомах та Альба розпочинають новий проект – переклад манґи Мушіші.

Поряд із звичайним видимим світом існує простір, де поряд із людьми мешкають муші – дивні невидимі пересічному оку створіння, які зазвичай ніяк не впливають на людський світ, та все ж іноді несамохіть можуть стати причиною хвороб і нещасть. Тоді на допомогу приходять мушіші – знавці муші.

Манґа була двічі екранізована – як аніме та як «живий» серіал. Екранізація аніме Мушіші зупинилася на шостому томі – наразі саме з цієї точки вирішено розпочати переклад манґи. Готові перші дві частини.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Сага про Вінланд
том 11
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
Манґа
Планета Сутакола
том 1
 
Субтитри
Журнал теплих моментів
повні
 
Манґа
Дюрарара!!
том 4
 
Манґа
Ґанц: G
част. 6-9
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.