Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2013 року

лінк новини №1608  24.06.2013

Диригент, том 4

Перекладено шосту частину манґи Диригент, якою розпочинається третій том.

 
лінк новини №1607  24.06.2013

Kotonoha no Niwa – Сад слів

Garden of WordsНову роботу режисера Макото Шінкая – романтичне аніме Сад слів – переклали одночасно Sensetivity та Gedet.

Старшокласник Такао узяв собі за звичай кожного дощового ранку замість йти до школи завертати до парку, де він проводить час над своїми замальовками взуття. Такао мріє стати чоботарем і намагається самотужки опанувати цю нелегку справу. Коли йде дощ, парк зазвичай порожніє, однак одного разу в альтанці, де він завжди сидить, Такао зустрічає дівчину. Вона, вочевидь, старша за нього, і він навіть не знає її імені, проте з того ранку вони знов і знов зустрічаються у парку кожного дощового дня.

 
лінк новини №1605  16.06.2013

Небо край Червоної Ріки, том 2

Анатолійська історіяГурт Koidango Daikazoku на чолі із bills_spirit завершив переклад другого тому романтичної манги Небо край Червоної Ріки.

Юкі вдається забрати назад свій одяг, однак ціна успіху виявиться страшною. Тепер за допомогою чарів принца вона нарешті зможе повернутися додому. Однак їх можна застосувати лише раз на рік – в особливий день, коли джерела Хаттуси сповнені водою.

 
лінк новини №1604  16.06.2013

Євангеліон по-новому: К'ю

Evangelion 3.33Аніме Євангеліон по-новому: К'ю – третій фільм циклу. Події розгортаються після Невдалого Третього Вибуху. Минуло чотирнадцять років, і Шінджі, Аска та Рей знову втягнуті в боротьбу за долю світу.

Українською субтитри до фільму переклав Gedet.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Про те, як я помру, якщо втрачу цноту
повністю
 
Манґа
Ґанц: G
част. 10-14
 
Манґа
Гуртуйсь! Клуб таємничих досліджень
част. 3
 
Манґа
Ді Ґрей-мен
част. 2-11, 221-226
 
Манґа
Сага про Вінланд
том 12
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.