Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2016 року

лінк новини №1765  23.01.2016

Піхотинка, том 2

Rosava розпочала переклад другого тому манґи Піхотинка, готова восьма частина. Юі всіма силами проривається поближче до свого середньовічного принца. Та чи зможе звичайна школярка врятувати його від неминучої смерті на полі бою?

 
лінк новини №1761  10.01.2016

Yaoshenji – Повість про богів і демонів

YaoshenjiНовий проект з перекладу розпочали Mirra та Ровшан Базаров – це китайська кольорова маньхуа Повість про богів і демонів. Готові два перші розділи.

Людство потерпає від атак демонічних тварей, які заполонили світ. Не Лі – могутній заклинатель демонів, який блукає континентом після того, як його місто було спустошене, а рідні і друзі вбиті. Та і його зрештою спіткає поразка у бою із Чаклуном-Імператором і шістьома тварями божественного рангу. Однак дивним чином він не помирає, а перероджується у тілі себе ж тринадцятирічного. Отримавши другий шанс, він збирається цього разу будь-що врятувати своє рідне місто!

 
лінк новини №1760  07.01.2016

Манґа Arcana Famiglia

Аркана ФаміліяКоманда AniUA переклала перший том манґи Аркана Фамілія.

Аркана Фамілія – таємнича сім’я, члени якої володіють надприродними здібностями. Голова сім’ї обирає собі наступника, якому віддасть усю владу і свою доньку Фелічіту за дружину. Наступник буде визначений за результатами змагання. Однак Фелічіта не в захваті від такої перспективи, тому і сама збирається позмагатися за свою свободу.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Про те, як я помру, якщо втрачу цноту
повністю
 
Манґа
Ґанц: G
част. 10-14
 
Манґа
Гуртуйсь! Клуб таємничих досліджень
част. 3
 
Манґа
Ді Ґрей-мен
част. 2-11, 221-226
 
Манґа
Сага про Вінланд
том 12
 
Манґа
Кантата кішки
повністю
 
Манґа
Тату
повністю
 
Манґа
Пташина Кав’ярня!
част. 10
 
Манґа
Ванпанчмен
част. 4-6
 
Субтитри
Однокласники
повні
 
 
2005-2017 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.