Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Але ж ти хочеш його! – фанфік за Хеллсінгом

Інтегра сиділа за столом, спираючи голову на тендітні руки, які нервово тряслися. Ніби божевільна, вона тонула у вирі таких скажених думок! Пристрасні бажання повністю заполонили її розум та тіло.

«НІ, НІ, НІ! Це неправильно! Я не повинна думати про це!», - проносилось в голові Леді крижаним уколом...

І все ж, вона думала, думала знову і знову, сама лякаючись своїх думок. Звідки в неї, завжди такої правильної залізної леді, взялися ці бажання? Як вона могла дійти до цього?! Як могла бажати ТАКОГО, та ще й так сильно?!

«Але ж ти хочеш його!», - говорила її свідомість.

«ЦЕ БЕЗУМСТВО!!! – відповідала сама собі Інтегра, тонучи в жахіттях. – БЕЗУМСТВО! Стільки невинної крові, смерті, і все заради чого? Заради задоволення власних варварських інстинктів! Це огидно!..»

«І все ж, ти хочеш його!» - вогняним батогом відповідала свідомість.

Інтегра пристрасно кусала губи, аби придушити повний відчаю крик. Її бажання були настільки дикими і нестримними, що вона відмовлялася не тільки повірити в них, але й визнати. Кожна думка про неймовірне блаженство з жахом проганялася геть... і поверталася, з усе більшою і більшою силою врізаючись в серце.  

«Навіщо ти мучиш саму себе? Навіщо заперечуєш очевидне?», - прозвучав голос у її голові, змусивши Леді в соромі прикрити обличчя долонями. ВІН ДІЗНАВСЯ, ДІЗНАВСЯ!

«НІ, НІ! Геть з моєї голови, слуга! Як ти смієш!..»

«Припини клеїти дурня! – розсміявся голос вампіра, змушуючи серце істерично стискатися. – Ти не робот, не шматок криги! Ти людина, у якої нормальні людські бажання!»

«Ні, це НЕ НОРМАЛЬНО – бажати такого!»

«Досить, хазяйко! Всі бажають цього, і ти не повинна відмовляти собі в цьому!»

«НІЗАЩО!!! – подумки прокричала Інтегра. – Я голова Хеллсінгу, я повинна...»

«Ти повинна жити, не відмовляючи собі в насолодах!»

Інтегра стискала кулаки так, що короткі нігті продавлювали шкіру навіть крізь рукавиці. Алукард був правий, вона хоче цього, але зізнатися у своїх власних нестримних пристрастях... НІ, НІ, НІКОЛИ!..

«Але ж ти хочеш його!» - знову і знову, з іще більшою силою і впевненістю говорила свідомість.

«Припини, - вбито, без сил думала вона. – Припини спокушати мене, я не можу, не маю права піддатися цій слабкості... ТА Й НЕМАЄ У МЕНЕ НІЯКОЇ СЛАБКОСТІ!!!»

У відповідь в її думках знову прозвучав цей сміх: трохи насмішливий, злісний, крижаний... але він, все ж, змушував серце битися скоріше.

«Інтегро, досить, ти не дитина і повинна усвідомлювати це не гірше за мене! – проговорив вампір голосом того, хто впевнений не лише в своїй силі, але й у слабкості, піддатливості супротивника. – Ти можеш скільки завгодно стверджувати, що ти вегетаріанка, але тобі нізащо не приховати того, що ти хочеш м'яса!»

Опубліковано: 23.12.2007
Автор: Artyy-Tegra

    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.