Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Голоси зірок – огляд аніме

Японська назва аніме: Hoshi no Koe
Англійська назва аніме: Voices of a Distant Star
Hoshi no Koe
Hoshi no Koe

Про цю річ можна довго і з захопленням розмовляти. Макото Шінкай, геній сучасного аніме зміг створити таке неймовірне поєднання сюжету, графіки, звуку, а головне, атмосфери, яке нікого не залишить осторонь. Сюжет доволі простий, двоє школярів, парубок Набору і його подружка Мікако Нагаміне завершують школу і думають про подальше навчання. Надворі 2046 рік, нещодавно на Марсі були виявлені залишки невідомої цивілізації. Мікако приймає рішення стати пілотом одного з бойових роботів, що будуть відправлені у космос на космічних кораблях воювати із ворожою інопланетною нацією тарзіан. В час футуристичних технологій спілкування людей із Землі та космосу не є проблемою, але справа в тому, що швидкість електро-магнітних хвиль не є нескінченною... Тому, чим більше Мікако віддаляється від Землі – тим довше йдуть листи від неї до Набору та від Набору до Мікако. Спочатку це кілька годин, потім доба, тижні, місяці і навіть роки... Сюжет дуже драматичний і не відпускає до останнього кадру.

Сюжет – річ без сумніву необхідна, але що із графічною складовою? Тут все не просто гарно, а неймовірно гарно. Стиль малюнку пана Шінкая заслуговує найвищих нагород, а якщо взяти до уваги, що все це він зробив власноруч, на власному комп'ютері (кажуть, він використовує Фотошоп), то важко навіть уявити, яким талантом повинна володіти людина, щоб таке створити. Гляньте на обкладинку, саме така графіка у самому мультфільмі, без перебільшень.

Не варто також забувати і про звук, він теж на висоті. Саундтрек підібраний дуже влучно, усі ці здавалось би незначущі маленькі звуки створюють абсолютно повну і довершену звукову картину, що повністю гармонює із відеорядом.

Підбиваючи підсумок можна ще раз наголосити на тому, що Макото Шінкай – людина абсолютно неординарна і вміє створювати речі, про які можуть навіть не мріяти більшість великих студій анімаційних фільмів. Цим фільмом він продовжує славну традицію, започатковану Tooi Sekai (Інші світи) і з успіхом продовжену другим фільмом Kanojo to Kanojo no Neko (Вона та її кіт). У 25 хвилин вкладено стільки почуттів і переживань, скільки зрідка вдається вкласти у великий серіал. Чудова річ, без сумніву, вагомий внесок у сучасну японську і світову мультиплікацію.

Опубліковано: 13.05.2006
Автор: Marco Polo

    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.