Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Ідеальна блакить – огляд аніме

Англійська назва аніме: Perfect Blue
Формат аніме: movie
Студія: MADHOUSE
Жанр: драма, триллер, містика
Кадр з аніме
Кадр з аніме
Кадр з аніме

Доволі важкий трилер, при перегляді котрого згадуєш фільми Хічкока – така ж напружена атмосфера, в якій реальність і фантазії переплітаються в дивний клубок.

Жила-була собі не дуже знаменита дівоча поп-група „Сham”. Був у них і відданий фанат. Та одного разу учасниця групи вирішила присвятити себе акторській кар’єрі... На цьому закінчується казка і починається трилер.

Зміна особистості Міми, її дорослішання – ось що показує нам режисер стрічки. Переосмислення дитячої мрії на те, що ти справді хочеш зробити – це важко, та ще важче слідувати своєму шляху. Важко змінювати себе, пристосовуватись до чогось нового – це потребує певних зусиль з нашого боку. Потрібно робити навіть те, чого не хочеш, усміхатись, коли насправді дуже боляче. Саме це й гартує характер. Є певний момент, коли замість „хочу” потрібно казати „треба”, щоб добре виконати свою роботу.

А життя актриси не таке вже і солодке, як може здатися на перший погляд, - почуття провини, самотності, бо немає нікого, на кого можна було б покластися, кому можна розказати про свої страхи і переживання. Щовечора порожня квартира... рибки в акваріумі... чужий щоденник як дзеркало совісті. Враження, що це вона сама його заповнює... та все ж настає момент, коли реальність і події, описані в щоденнику, починають не співпадати. І дівчина відчуває вину за те, що зрадила іншу частинку себе, яка хотіла бути співачкою, за те, що у неї нова мрія... Важко подивитись у очі тій Мімі, якою вона була ще нещодавно... проте вже не є. Усі люди змінюються, і цей процес ніколи не є безболісним. Міма просто не має вибору – вона мусить переломити себе, бути сильною, інакше її мрія ніколи не здійсниться. Зранку знову на роботу – може колись її все-таки зрозуміють і визнають як актрису... Та для цього треба багато працювати і працювати.

Є така відома фраза з „Маленького принца” Екзюпері: „Ми відповідаємо за тих, кого ми приручили” – це стосується фанатів Міми-поп-ідола. Іноді важко прийняти зміни. А особливо зміни в людях, якими ми захоплюємось. Ми прагнемо, щоб вони ніколи не змінювались і залишались саме такими, якими ми їх любимо. Але це хибний шлях. Саме тому автор просто показує життя Міми – він не осуджує її, навпаки він допомагає нам зрозуміти, що їй не легко прийняти те чи інше рішення, проте вона не може впустити свій шанс стати чимось більшим, ніж співачка, - справді хорошою актрисою.

Фільм доволі жорстокий, тому не раджу дивитись його тим, хто не любить сцени насилля та вигляд крові. А так це один із кращих психологічних трилерів.

Опубліковано: 20.11.2005
Автор: Vales

    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.