Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Космічна Стеллвія – огляд аніме

Stellvia
Stellvia
Stellvia
Японська назва аніме: Uchuu no Stellvia
Англійська назва аніме: Stellvia of the Universe
Формат аніме: TV 26
Студія: XEBEC
Рік випуску: 2003
Жанр: наукова фантастика

Як буде виглядати Земля через 350 років? Якими будуть люди і що вони робитимуть? Якщо такі питання періодично (або хоча б часом) з'являються у вашій голові – то переглянути Космічну Стеллвію вам категорично рекомендовано... не Міністерством Охорони Здоров'я, але все ж...

В кінці 22 століття Земля була знищена... навіть не злими і ненажерливими прибульцями (як це доволі часто буває, з нашим-то земним щастям) і навіть не людською тупістю (третя світова війна, глобальне потепління чи вбивство Теренса і Філліпа), а банальною стихією – вибухом наднової зірки Гідра Бета, електромагнітне випромінювання якої перетворило Землю на велику сковорідку.

Проте людина - це далеко не таке звірятко, яке можна просто взяти і винищити банальним катаклізмом. Людство вижило, встало на ноги, відбудувало Землю і навіть понаставляло купу космічних станцій довкола мало не всіх планет Сонячної системи.

Проте рано тішитися, оскільки через півтора століття після електромагнітної хвилі до Землі має досягнути хвиля розпеченого газу з тієї ж наднової Гідра Бета, обіцяючи на цей раз таки перетворити Землю у велику таблетку активованого вугілля.

Саме з цього моменту, за рік до того як газова хвиля має досягнути Землі і починається наша історія...

Історія обдарованої, але не конче впевненої в собі 14-річної дівчини Катасе Шіма, яка склавши купу різних іспитів (можна собі уявити) вилітає вчитися в академію на оборонній орбітальній станції Землі - Стеллвії.

Що ж чекає героїню на оборонному фортпості всього людства? 26 серій прекрасного аніме (з невеликою кількістю 3D графіки) відкривають нам життя Катасе Шіма і людства 24-го століття.


Опубліковано: 15.12.2005
Автор: Reoko Ruchuku

    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.