Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2006 року

лінк новини №9  26.01.2006

Tenshi no Tamago - Яйце ангела

Tenshi no Tamago Несподіваним поповненням у каталозі субтитрів став український переклад аніме Яйце ангела. Автор перекладу: alexs.

Суть цього аніме навряд чи можна описати словами. Фільм сповнений екзистенціалізму та символізму. Дивний похмурий світ, дивна дівчина з яйцем (ангела?), дивний хлопець із хрестом... Все це - у неповторному стилі Йошітаки Амано. Але що б воно все могло означати? Фільм сповнений питань, але не відповідей. Та чого б іще можна було чекати від режисера Мамору Ошіі? Пориньте у фантасмагоричний світ його фантазії та змиріться з тим, що повністю зрозуміти його вам навряд чи дано.

 
лінк новини №10  18.01.2006

Kujibiki Unbalance - Хвилюючий жереб

Kujibiki UnbalanceЗавершено ураїнський переклад аніме Хвилюючий жереб. Перекладали: alfedor, Mirra. Таймінг, редагуваня - Mirra.

Kujibiki Unbalance - аніме серіал в аніме серіалі: герої аніме Genshiken дивляться аніме Kujibiki Unbalance з 26 серій. Проте в нашому реальному світі було випущено лише три епізоди: 1, 21 і 25.

Сюжет розгортається навколо старшокласника Еномото Чіхіро, який вступає в престижну школу Ріккьоін. Ця школа має свої традиції. Одна з них - чимало питань тут прийнято вирішувати за допомогою жеребкування, яке вважається мало не священним. Ще одна традиція - учні розподіляються по командах, які до кінця навчального року беруть участь у різноманітних змаганнях. Як пройде цей рік для Чіхіро та його випадкових товаришів по жеребу, ви і побачите у цьому аніме.

 
лінк новини №12  16.01.2006

На форумі створено новий розділ, присвячений сучасній та давній культурі Японії, японскій мові, історії тощо.

 
лінк новини №11  16.01.2006

Чудові дні

Wonderful DaysНарешті завершено переклад і створення українських субтитрів до аніме Чудові дні (Корея). Автор перекладу: Marco Polo, редагуваня - Mirra.

Це історія про далеке і не надто радісне постапокаліптичне майбутнє. Катастрофа розділила людський рід на два табори - тих, хто потрапив до міста-сховища Екобану, і тих, хто приречений на існування в нестерпно забрудненому середовищі на руїнах цивілізації. Звичайно, що мирне співіснування тут маломожливе.

 
лінк новини №13  11.01.2006

На форумі створено новий розділ - "Аніме та манґа". Хочеться вірити, що спілкуватися стало зручніше ^_^
У Кузню додано трохи нового програмного забезпечення: 7-Zip - архіватор, архіви формату якого найпоширеніші на цьому сайті, - та Light Alloy - зручний програвач відео.

 
лінк новини №14  02.01.2006

Тиждень японської культури у Києві

5 - 8 січня 2006 року у Києві пройде тиждень японської культури. В рамках японського тижня буде проведено виставку японських книг, відбудеться кілька концертів японської музики і вокалу, лекцій, показ фільму та навіть презентація японської кухні.

Проект організовано Товариством японсько-українських культурних зв'язків за підтримкою "Японського фонду" та фонду «Мрії здійснюються».

Тут ви можете зкачати розклад заходів тижня японської культури у Києві зі вказаними місцями та адресами проведення кожного заходу.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.