Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2006 року

лінк новини №43  31.03.2006

Мед з конюшиною 2 та live-action movie

Hachimitsu to Clover Гарні новини для шанувальників популярного аніме «Мед з конюшиною» (англ. Honey and Clover; яп. Hachimitsu to Clover ). Студія Shueisha (Шюейшя) анонсувала вихід продовження серіалу, яке так і називатиметься – «Мед з конюшиною 2». Вихід нових серій заплановано на літо 2006 року.

Також буде знятий повнометражний фільм, так звано «живий» – тобто зі справжніми живими акторами.

 
лінк новини №42  27.03.2006

Pale Cocoon – Блідий кокон

Pale Cocoon Завершено переклад аніме Pale Cocoon. Перекладач: Mirra. Це невелика OVA від Ясухіро Йошіури 2005 року, яка ще раз нагадує нам про те, що стислість – сестра таланту.

У далекому майбутньому історія людства ховається у розкиданих по всьому світі залишках архівів та записів. Створено кілька відділів спеціально для відновлення та аналізу таких записів. Але все, що дослідники знаходять у старих архівах – записи зелених трав і дерев, різноманітних тварин, сонця у чистому синьому небі – всього цього немає у їхньому світі. Чи судилося їм докопатися до таких записів, які нарешті пояснять, що сталося з тим яскравим світом, і чому він так не схожий на той, у якому зараз живуть вони?

При перекладі було виявлено деяку неоднозначність назви аніме. В аніме зустрічається суто японський аналог назви – "аой тамаго" – "блакитне яйце". Читайте докладніше в коментарях, вкладених в архів із субтитрами.

 
лінк новини №41  26.03.2006

Аніме-фестиваль у Хмельницькому

Наступну цікаву подію на теренах розвитку аніме та манга культури в Україні анонсував Всеукраїнський клуб аніме та манги «Tsuki-no Seiza». З нагоди третьої річниці існування клубу 30 квітня та 1 травня у Хмельницькому пройде дводенний аніме-фестиваль.

У програмі фестивалю: концерт сучасної японської музики стилів j-rock та j-pop у виконанні української групи «Араші», косплей-шоу, спектакль за мотивами популярних аніме та манги «Інуяшя», різноманітні конкурси («Отаку 2006», «Аніме-герой 2006», музичний «Зірка клубу 2006») та вечірки.

Вартість квитка – 15 грн. Адміністрація обіцяє зустріти гостей з інших міст і взяти на себе їх розміщення (звичайно, за умови, що буде попереджено заздалегідь). З усіх питань (у тому числі щодо участі у конкурсах) звертайтеся за адресою клубу: 29027 Хмельницький, а/с 476 «Tsuki-no Seiza» або chio-chio@yandex.ru.

 
лінк новини №40  25.03.2006

Перший київський фестиваль аніме

Ура, товариші! Очевидно, що аніме і справді йде у маси. Нічим іншим не можна ще пояснити те, що одразу за фестивалем «Історія аніме» на київських шанувальників аніме та манґи на протязі з 12 по 19 квітня чатує наступна приємна подія – Перший київський фестиваль аніме.

Фестиваль так само пройде у кінотеатрі «Жовтень» (Київ, вул. Костянтинівська, 26). Рештою організаторів виступають «Петровка, 38», Всеукраїнський фан-клуб аніме та манґи «Crystal Power», журнал «Аниме гид» та MC Entertainment.

Цього разу киянам обіцяють не лише власне перегляд аніме, а й ряд розважальних та ознайомчих заходів, як то косплей-шоу, експозицію фан-арту у стилі аніме та манги, різноманітні конкурси та майстер-класи.

Програма фестивалю досить насичена – глядачі матимуть можливість побачити кілька сучасних популярних повнометражних фільмів та серіалів:

 • Чудові дні
 • О, моя богиня!
 • Кайт
 • Спрігган
 • Мисливець на вампірів Ді: Жага крові
 • Пальмове дерево (також відоме під назвою Майже людина)
 • Той, що летить за вітром
 • Рубаки (TV 26 серій)
 • Mezzo: гра зі смертю (TV 13)
 • Манускрипт нінзя: Новий розділ (TV 13)
 • Пригоди Джінга (TV 13)
 • Палке літо (TV 13)

Більш детальну інформацію про фестиваль ви можете пошукати на сайті кінотеатру: www.zhovten-kino.kiev.ua

 
лінк новини №39  11.03.2006

Фестиваль «Історія аніме»

фестиваль Історія аніме З 23 березня по 23 квітня у кількох великих містах України пройде кінофестиваль «Історія аніме». Організатори фестивалю: посольство Японії в Україні, «Артхаус Трафик», ALeXX Cognac.

У програмі показів – короткометражні роботи Тедзукі Осаму, якого вважають батьком аніме та манґи, а також кілька повнометражних фільмів, які вже стали класикою аніме: Галактичний експрес 999, Хорус – принц Сонця, Жар-птиця, Ресторан, де замовлень багато.

Розклад фестивалю та кінотеатри:

23.03 – 28.03 Київ, «Жовтень»
24.03 – 28.03 Львів, «Кінопалац-Коперник»
06.04 – 10.04 Дніпропетровськ, «Родина»
06.04 – 10.04 Запоріжжя, Кінотеатр ім. А. Довженко
10.04 – 14.04 Одеса, «Родина»
15.04 – 19.05 Харків, «Боммеръ»

Зкачайте програму фестивалю (архів 7-zip) з розкладом і більш детальним оглядом представлених на фестивалі робіт.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.