Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2006 року

лінк новини №56  30.04.2006

Сен та Чіхіро у полоні духів

Sen to Chihiro no Kamikakushi Завершено переклад аніме Сен та Чіхіро у полоні духівSen to Chihiro no Kamikakushi – це фантастична історія пригод десятирічної дівчинки Чіхіро, що починається у сучасній Японії, проте продовжується у зовсім іншому світі, наповненому духами, богами та драконами. Але не подумайте, що це буде чергова казка у стилі фентезі. Ні, тут не буде магічних поєдинків і двобоїв на мечах. Чіхіро доведеться боротися за свою свободу і своїх батьків, але набагато більш звичайними способами. Нічим особливо не видатній дівчинці потрібно буде проявити свою працьовитість (навіть якщо вона її зроду не мала), відданість і сміливість, щоб не втратити себе і близьких їй і своїми невеликими силами зуміти протистояти могутнішим за неї обставинам.

 
лінк новини №54  28.04.2006

Розпочато переклад аніме Джюоосей (Juuousei, Ju Oh Sei).

 
лінк новини №50  25.04.2006

Cучасна японська каліграфія у Києві

28 квітня – 30 червня 2006 року у Києві відчинить свої двері шанувальникам мистецтва каліграфії виставка творів Рюсекі Морімото. Проголосивши себе «проповідником каліграфії», він зберігає, розвиває і показує його як у Японії, так і в усім світі.

Адреса проведення виставки: вул. Горького, 180 (поряд з метро "Либідська" – у приміщенні Українського інституту науково-технічної і економічної інформації – УкрІНТЕІ, 1 поверх, кімната 19-а). Вхід вільний (про час вашого візиту просимо повідомити за телефонами 539-4726, 521-0950). Вхід на відкриття виставки 28 квітня 14:00-15:00 – за запрошеннями.

Японська сторінка в Україні

 
лінк новини №49  25.04.2006

Завершено переклад Paradise Kiss

Paradise KissНарешті завершено довгоочікуваний проект з перекладу українською аніме Paradise Kiss. Вітаємо усіх учасників проекту з успішною роботою і всіх майбутніх глядачів – із можливістю переглянути аніме рідною мовою! Перекладали: Mirra, Rassvetnaya Houkiboshi. Таймував: iyst-01. Редагувала: Mirra.

Аніме Paradise Kiss знято за не менш відомою однойменною мангою. Paradise Kiss – це назва бренду одежі, який розробляє група студентів школи мистецтв. Про них, а також про більш звичайну ученицю напередодні випуску і піде мова. Усі вони мають свою історію, свої проблеми і відкрите питання свого шляху у житті. Головна сюжетна лінія – про кохання таких несхожих Жоржа та Юкарі та про шкільний фестиваль із показом мод, який є ніби репетицією їх вступу у справді доросле життя.

 
лінк новини №47  20.04.2006

Новини сайту у форматі RSS

Нарешті з'явилася можливість слідкувати за новинами сайту за допомогою RSS. Туди буде заноситися також інформація про оновлення каталогу перекладів, яка не завжди потрапляє до новин.

 
лінк новини №46  10.04.2006

Ліцензійне аніме – безкоштовно!

Eureka SeveN Bandai Entertainment Inc. – ведучий дистриб’ютор японської анімації – надасть шанувальникам жанру зі всього світу можливість зкачувати через інтернет і дивитися ліцензійне аніме абсолютно безкоштовно. Цей крок, очевидно, має допомогти розповсюдженню ліцензійної продукції, а також заохотити потенційних покупців до придбання вподобаного аніме.

Проте, зрозуміло, компанія не збирається роздати все розповсюджуване нею аніме. Зкачати можна буде лише один певний епізод і лише на протязі тижня, після чого буде пропонуватися наступний – знову ж таки на тиждень.

Роздача слонів відбуватиметься на їхньому сайті www.animevillage.com і розпочнеться 16 квітня. Першим буде викладатися популярний нині серіал Eureka SeveN з 50 епізодів.

На тому ж сайті знаходитиметься інтернет-магазин, де електронним покупцям Bandai Entertainment Inc. обіцяє запропонувати повний обсяг свого аніме зі спеціальними знижками.

 
лінк новини №45  06.04.2006

Оновлення статей

Новий огляд аніме ΠΛΑΝΗΤΕΣ, також відомого під назвами Planetes чи Planet ES.

Крім цього, було змінено загальний вигляд списку статей у розділі. Не впевнена, що став він набагато красивішим, але точно компактнішим і тому зручнішим.

 
лінк новини №44  03.04.2006

Огляд аніме Ayashi no Ceres

У статтях з'явився новий огляд аніме Неймовірна Церес (Ayashi no Ceres) – двадцятичотирьохсерійного аніме, створеного за мотивами однойменної манґи пера Юу Ватасе. Ця манґака відома своїми вкрай популярними роботами на ниві жанру шьооджьо манґи – орієнтованої на дівчат.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.