Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2006 року

лінк новини №95  29.05.2006

Random Walk

Розпочато переклад тритомної манґи «для дівчат» Random Walk. На даний момент вже готова перша частина.

 
лінк новини №93  29.05.2006

День народження Кришталевої Сили

1 липня 2006 року у Києві відбудеться святкування дня народження Всеукраїнського фан-клубу аніме та манґи «Crystal Power». До цієї знаменної події приурочений ряд конкурсів серед членів клубу: «Голос Клубу», «Художник Року», «Мангака Року», «Кращий Письменник», «Кращий Поет», «Номінація імені Таксідо, або Перевтілення Року», «Справжній Отаку», «Міс Фан Клубу» та «Кліпмейкер Року». Заявки на участь у конкурсах прийматимуться до 12 червня включно, а 1 липня відбудеться вже безпосереднє нагородження призерів. Час та місце поки що точно не відомі.

 
лінк новини №85  20.05.2006

Манґа Over The Moon – Понад Місяцем

Over The Moon Перекладом першої частини розпочато роботу над однотомною шьооджьо манґою Понад Місяцем (Over The Moon).

Перекладає і сканує Reoko Ruchuku.

Уявіть собі, що, окрім звичного Місяця, навколо Землі крутяться і десятки інших... а на них живуть люди, що мають одну душу із кимось на Землі, але про яких ми нічого не знаємо. Саме про такий світ і пише Токо Міягі... Вигнанці із Місяця, живуть серед нас, на Землі, і шукають свої половинки.

 
лінк новини №84  20.05.2006

Манґа Cowboy BeBop

Cowboy BeBop Розпочато переклад тритомної манґи Cowboy BeBop. Перекладає Mirra. Вже готова перша частина.

У не дуже далекому, проте вже надзвичайно високотехнологічному та космічному майбутньому відбуваються пригоди досить вправних, але чомусь не надто удачливих мисливців за головами – тобто за злочинцями, за голови яких призначено винагороду. Щоправда, доставити їх, як правило, треба все-таки живими. Що не кажи, заняття доволі цікаве. Та і компанія підібралася колоритна: колишній якудза Спайк Шпігель (який насправді вже «помер»), колишній поліцейський Джет (а в нього померла тільки рука), рокова жінка Фей (насправді мала б давно померти, але чомусь виглядає на 20 у свої 73 роки) та обдароване дитя-хакер Ед (ну, їй про смерть думати поки що рано, але, судячи із суспільного уявлення, вона ніколи і не жила, бо ніхто насправді не знає, хто такий Радикальний Ед, а сприймати серйозно казки про його надто вже неймовірні здібності і вчинки розважливим людям важко).

 
лінк новини №83  19.05.2006

Революційна дівчина Утена: Апокаліпсис юності

Shoujo Kakumei Utena: Adolescence Mokushiroku Houkiboshi (aka Rassvetnaya) завершила свій новий переклад. Цього разу це повнометражне аніме Революційна дівчина Утена: Апокаліпсис юності.

Кілька слів про сюжет. Юна Утена не стала, склавши білі ручки, чекати на прекрасного принца. Вона вирішила стати ним сама! І, як не дивно, досягла чималих успіхів у цьому напрямку.

Жанр: драма, пригоди, шьооджьо, юрі.

 
лінк новини №77  16.05.2006

All The Way Down – Шлях у нікуди

Готовий переклад манги Шлях у нікуди. Це невеличка реалістична і жорстока кольорова замальовка від Масанорі Моріти. Перекладав і працював зі сканами Smoke.

 
лінк новини №74  14.05.2006

Роман – сяйво меча II

Готовий новий переклад від Hentaihunter – субтитри до аніме Роман – сяйво меча II (яп. Romance wa Tsurugi no Kagayaki II). Увага, це аніме тільки для повнолітніх. Жанр: хентай, фентезі, комедія.

 
лінк новини №73  13.05.2006

Орфіна (Orfina)

Розпочато переклад манги Орфіна. Це вже одинадцятитомна манга у стилі фентезі, яка почала видаватися ще 1995 року. Перша частина вже доступна для зкачування. Перекладач: Reoko Ruchuku

 
лінк новини №72  13.05.2006

Серед статей з'явився новий огляд аніме Голоси зірок від автора українських субтитрів Marco Polo.

 
лінк новини №71  12.05.2006

Друга зустріч форумців – фотозвіт

8 травня відбулася друга зустріч користувачів сайту і форуму. Цього разу – у парку. Розквітлої сакури, нажаль поряд не спостерігалося, проте її цілком вдало замінила розквітле абрикосове дерево неподалік. Ну, а замість саке було прохолодне пиво. Проте краще побачити, ніж прочитати – ви можете зкачати архіви з фотографіями з місця подій:

 
лінк новини №70  11.05.2006

Bannou Bunka Nekomusume – Багатоцiльова вихована дiвчина-кiшка (OVA1)

Bannou Bunka NekomusumeЗавершено переклад аніме Bannou Bunka Nekomusume OVA1. Перекладав: Thrary.

Несподівано у Рюноске з'являється «старша сестра» на дивне ім’я Нуку-Нуку. Насправді ж Нуку-Нуку – не просто не його сестра, але й взагалі не дівчина (і навіть не кішка, як дехто зараз міг подумати). Вона робот-андроїд з мозком померлої кицьки Рюноске – таким чином його батько ніби дав їй друге життя. Нуку-Нуку з одного боку має стати товаришем свому «брату», а з іншого – особистим охоронцем його батька. Ця дієва комедія з шести епізодів – тільки початок низки серіалів про дівчину-кішку.

 
лінк новини №69  11.05.2006

Ao no 6-gou – Блакитна №6

Ao no 6-gouЗавершено переклад аніме Блакитна №6. Перекладав: mogusam.

Блакитна №6 чомусь в наших краях більш відома під своєю англійською назвою – Blue Submarine No. 6, а іноді й під російською – Последняя субмарина, ще більш дивною, адже насправді ні про субмарину, ні про її першість чи останність у первинній японській назві аніме не йдеться. Всього чотири серії знімалися на протязі майже двох років (1998-2000) за мотивами манги Одзави Сатору, створеної ще у 60х роках минулого сторіччя.

Це аніме покаже нам затоплений світ – людство, покаране за своє нерозумне ставлення до природних ресурсів. Але екологічна тема тут відіграє скоріше другорядну роль. І тема про хоробрих підводників, що захищають свій світ від підступних мутантів також не головна. Блакитна №6 – це в першу чергу аніме про ненависть і прощення, про руйнівне начало як про невід'ємну рису усіх людей, але й про вміння відмовитися від помсти і побачити у заклятому ворогові не чудовисько, а таку саму людину.

 
лінк новини №65  06.05.2006

Оновлення статей – огляд аніме Чудові дні.

 
лінк новини №61  05.05.2006

Розпочато переклад аніме Нана.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.