Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2007 року

лінк новини №351  31.03.2007

Тенчi не потрiбен!

Tenchi Muyou! RyououkiТриває робота над перекладом аніме серії Тенчі не потрібен! Вже повністю перекладено перший OVA-серіал Тенчi не потрiбен! та спецвипуск, що йде одразу після нього – Тенчi не потрiбен! Ніч перед святом. У даний момент Thrary працює над другим серіалом Тенчi не потрiбен! (1994) – наразі перекладено перші два епізоди.

 
лінк новини №348  28.03.2007

Macross Zero

Поповнення каталогу субтитрів – маємо субтитри до аніме Макрос Зеро від перекладача Marco Polo під частковою редакцією Finve.

 
лінк новини №347  28.03.2007

Клуб хайку та клуб мідзухікі

Українсько-японский центр НТУУ «КПІ» (пр. Перемоги 37, бібліотека) запрошує на відкриття клубу хайку та клубу мідзухікі, яке відбудеться 4 квітня о 19:00.
 
лінк новини №343  26.03.2007

Реорганізовано розділ Манґа. Головна зовнішня відмінність – тепер кожна манґа має свою окрему сторінку замість однієї перевантаженої сторінки з описом усіх наявних перекладів.

У зв'язку зі змінами в розділі не будуть працювати старі посилання на конкретні переклади манґи (наприклад, з новин). Проте найближчим часом усі такі посилання на сайті будуть виправлені на нові.

 
лінк новини №341  20.03.2007

Готичні Лоліти у Києві

Готік ЛолітаВ Українсько-японському центрі продовжується серія форумів, присвячених японській культурі, економіці, політиці, суспільству тощо.

28 березня з 19:00 до 20:40 пройде третій форум за темою Самовираження за допомогою стилю Готік Лоліта. У програмі: показ слайдів, міні-показ мод, лекція з основ стилю. Місце проведення: бібліотека НТУУ «КПІ», 6 пов., зала №12 (відкриття зали о 18:30).

Вхід безкоштовний, проте кількість місць обмежена, тому всі бажаючі відвідати захід мають завчасно завітати до центру та отримати білет з печаткою.

 
лінк новини №340  18.03.2007

Курси каліграфії у Києві

Українсько-японський центр НТУУ «КПІ» (пр. Перемоги 37, бібліотека) запрошує на курси японської каліграфії школи «Хокушін». Заявки приймаються до 28 березня. Детальніша інформація за телефоном: 241-68-66.

 
лінк новини №338  12.03.2007

RahXephon – Раксефон

Переклад аніме Раксефон повністю завершено. Вітаємо мінус-одного з іще одним готовим проектом!

 
лінк новини №336  08.03.2007

«Серце і душа» Кейко Мацуі

13 березня о 19:00 у Києві виступатиме відома японська піаністка Кейко Мацуі зі своєю новою програмою «Серце і душа». Місце проведення концерту: Жовтневий палац, Міжнародний Центр культури та мистецтв. Вартість квитків: від 60 до 600 грн.

 
лінк новини №334  08.03.2007

Переклад Hellsing OAV

Хеллсінг. Вікторія СерасHentaihunter переклав перший епізод OAV Hellsing, що почало виходити минулого року і поки що не закінчене. Це аніме – друга екранізація однойменної манґи Коота Хірано. Вона планується бути більш наближеною до оригінального сюжету, на відміну від попереднього телевізійного серіалу.

 
лінк новини №333  08.03.2007

Nekojiru-sou – Суп з котом

Nekojiru-souDr. Atavus (R.A.S.Lab) переклав аніме Nekojiru-souСуп з котом. Це сюрреалістична історія про двох кошенят, брата і сестру, та їхню дивовижну подорож і дивні пригоди.

 
лінк новини №327  03.03.2007

Загроза для анімешника

анімешний вірус «Ага, бачу, ти знову користуєшся Winny... Якщо за півсекунди не припиниш, я тебе вб'ю.»

Саме з такими погрозами підступний вірус атакує японських отаку. Troj/Pirlames-A та його варіація Troj/Pirlames-B циркулює популярною в Японії P2P-мережею обміну файлами Winny. Вірус маскується під скрінсейвер, а після запуску стирає різноманітні файли, замінюючи їх на картинки з персонажами гри Kanon і повідомленнями, які вимагають припинити користування Winny.

Як відомо, у цій мережі роздається чимало файлів (аніме, фільми тощо), роздача яких порушує авторські права тих чи інших компаній. 13 грудня 2006 року творець Winny Ісаму Канеко зрештою був засуджений до чималенького штрафу за співучасть у порушенні авторських прав. Одна з картинок нагадує користувачу і про цей факт.

анімешний вірус «Канеко визнано винним, і навіть після цього ти все одно користуєшся Winny, так? Просто терпіти не можу таких людей!»
анімешний вірус «Таіякі... Хочу з'їсти таіякі... Як не принесеш – зітру твої файли... Як не припиниш користуватися Winny – видам тебе поліції...»

Що не кажи, а кавайні дівчата, які засуджують вас за скачування аніме – це вже просто удар нижче поясу!

 
лінк новини №326  03.03.2007

Старі добрі часи Японії – повторний показ

7 березня о 19:00 (тепер у зручний післяробочий час) в Українсько-японскому центрі при «КПІ» відбудеться повторний показ художнього фільму Старі добрі часи Японії, або Завжди захід сонця на третій вулиці. Вхід вільний.

Інформація про фільм і його попередній показ >>>

 
лінк новини №325  03.03.2007

Свято ляльок, дівчат і квітучих персиків

Хіна Мацурі3 березня в Японії – Свято ляльок, яке також є Святом дівчат. Найяскравіше видовище цього свята – виставки спеціальних декоративних ляльок, які зображують імператорський двір. Їх влаштовують у кожному домі, де є дівчатка. Японські святкові ляльки – справжній скарб, який передають з покоління у покоління. Подивитися фото і почитати більше про це надзвичайно гарне свято можна у статті Хіна Мацурі – Свято ляльок.

Що ж до заходів, які будуть пройдуть у зв'язку зі святом в Україні, то Українсько-японський центр, як завжди, гав не ловить і теж влаштовує святкування Хіна Мацурі, але трохи пізніше – 9 березня з 13:00 по 16:00. У програмі зокрема: демонстрації та майстер-класи чайної церемонії, ікебани, орігамі, мідзухікі, одягання юката (тонке бавовняне кімоно).

Прийти можуть усі бажаючі, вхід безкоштовний, але для цього вони мають попередньо зареєструватися до участі (по телефону або особисто завітавши до центру). Реєстрація завершується 7 березня.
Телефон: (044) 241-68-66.
Адреса: пр. Перемоги, 37, бібліотека НТУУ «КПІ», 4 пов.

 
лінк новини №324  01.03.2007

Зіпанг

ZipangЦе 26-серійний серіал про те, як сучасний японський есмінець потрапив в часи Другої Світової війни, та що з того виходить. Це аніме про усвідомлення людьми XXI сторіччя того факту, що вони опинилися в минулому, та пошук відповідей на питання: що нам тут робити, що ми можемо, що хочемо... Це аніме про людей межі тисячоліть і людей першої половини сторіччя XX – вони різні, зовсім.

Читайте новий огляд аніме Зіпанг від Raider'а, і вам обов'язково теж захочеться його переглянути.

 
лінк новини №322  01.03.2007

Хлопці 20го століття, 4 част.

Хлопці 20го століттяУдарними темпами просувається робота над перекладом манґи Хлопці 20го століття.

Маємо вже четверту частину, як завжди, у двох версіях – для читання на комп'ютері та для друку у зошит.

 
лінк новини №321  01.03.2007

Зустріч – звіт

четверта зустріч UAnime - групове фото25 лютого у Києві відбулася четверта зустріч відвідувачів нашого сайту і насамперед форуму. Зустріч пройшла в «Ольжиному дворі» і в міні-форматі – схоже, ряди уанімешників косить сезонна епідемія, але ми знаємо – серцем вони теж були з нами.

Цього разу не фотографували, мабуть, лише зовсім ледачі. Отже, як завжди, викладаємо фотозвіт зустрічі (архів 7zip, 5,69 Мб), створений спільними зусиллями graywolf, Shannar, fox_mulder_cp, Olostan та Mirra.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.