Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини листопада 2007 року

лінк новини №514  24.11.2007

Переклад BAMBOO BLADE

Bamboo BladeGraywolf розпочав новий переклад – аніме Бамбуковий Клинок, основаного на однойменній манзі Тоцука Масахіро. У серіалі мова піде про бідного вчителя кендо та його дівчачу команду, яку він має як слід натренувати для перемоги у змаганні – і все заради безкоштовної їжі на протязі цілого року. Але, можливо, все-таки не тільки заради неї? Жанр: сейнен, комедія, школа, бойові мистецтва. Перекладено вже два епізоди.

 
лінк новини №509  15.11.2007

Манґа Тенчі Зайвий!

Після довгої перерви четверту частину десятого тому манги Тенчі Зайвий! переклав Thrary, який, до речі, займається і перекладом однойменного аніме. Проте повного перекладу всієї манги поки що не планується.

 
лінк новини №508  15.11.2007

Софтсаб Мононоке

mononokeРозпочато випуск софтсабу Мононоке – тобто у вигляді MKV-файлів з оригінальними відео (розмір кадру 1280x720), аудіо та українськими субтитрами (які можна також відключати). Обробкою відео займався RoMas, ефекти субтитрам додав RomP. Наразі готовий перший епізод.

Зверніть увагу, що безпосереднього скачування цих файлів з сайту немає, але їх можна скачати за допомогою викладеного тут torrent-файлу.

 
лінк новини №511  13.11.2007

Друга річниця сайту

вітанняСЬОГОДНІ ПРОЕКТУ АНІМЕ ТА МАНҐА УКРАЇНСЬКОЮ ВИПОВНИЛОСЯ ДВА РОКИ!

Вітаємо із цим чудовим днем і дякуємо усім, хто прагне дивитися аніме і читати мангу українською мовою, і особливо нашим перекладачам, які зараз роблять це можливим. Зробімо разом так, щоб українських перекладів стало ще більше!

 
лінк новини №503  02.11.2007

Срібноволосий Аґіто

Gin'iro no Kami no AgitoПерекладено повнометражний фільм Срібноволосий Аґіто, що вийшов на екрани минулого року.

Стрічка нам оповідає про майбутнє через триста років, де на людську цивілізацію чекає занепад і жорстоке протистояння з «лісом». Аґіто та дівчина з минулого Тула хочуть змінити світ на краще. Жанр: постапокаліптика, фантастика, драма, романтика.

Над субтитрами працювали Houkiboshi та RomP.

 
лінк новини №502  01.11.2007

Сакуран у Києві

Sakuran7 листопада о 19:00 в Українсько-японському центрі (пр. Перемоги, 37) демонструватиметься художній фільм Сакуран. Цей фільм 2006 року був знятий за мотивами однойменної манги Анно Майоко. Жанр: історія, драма.

Дія відбувається в епоху Едо. Сюжет розгортається навколо долі дівчинки, яку продали у бордель у «квітковому кварталі». Залишиться вона там назавжди чи зможе змінити свою долю? Але, можливо, вона просто не захоче цього робити?

Показ відбудеться мовою оригіналу з англійськими субтитрами. Вхід вільний, але можливий лише для осіб, що досягнули 16 років.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.