Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2008 року

лінк новини №634  27.04.2008

Crystal Blaze – Кришталеве сяйво

Група українських перекладачів K&B випустила першу серію аніме Кришталеве сяйво (японська назва – Crystal Blaze, англійська – Glass Maiden). Як завжди доступний софтсаб та субтитри окремим файлом для тих, хто вже має власне відео.

 
лінк новини №630  20.04.2008

Murder Princess – Вбивча принцеса

Murder PrincessГотовий переклад шестисерійного аніме Вбивча принцеса. Перекладав Dauphin, корегувала Dinali.

Принцеса королівства Форланд панічно тікає від заколотників, які вчинили державний переворот і вбили її батька. Її охоронці гинуть один за одним, і зрештою вона лишається зовсім одна у страшному темному лісі, де зустрічає одну з кращих мисливців за головами, а вона аж ніяк не збирається допомагати принцесі у скруті. Проте примхлива доля робить черговий несподіваний виверт, і все остаточно стає з ніг на голову.

 
лінк новини №629  20.04.2008

Сучасне японське мистецтво у Києві

Маріко Морі12 квітня у PinchukArtCentrі у Києві відкрилася персональна виставка японської художниці Маріко Морі. Ця виставка під назвою «Oneness» є першою подібною у Центральній та Східній Європі.

У мистецтві Маріко Морі присутній вплив сучасної поп-культури, моди, дизайну, музики, манга, буддизму, синтоїзму і наукової фантастики. Художниця працює у цілому ряді жанрів: живопис, фотографія, скульптура, інсталяція та перфоманс. Основною ідеєю її творчості є контраст між утопією та реальністю. На виставці представлені різні її роботи різних періодів, починаючи із середини дев'яностих років.

Виставка триватиме до 15 червня і відкрита для відвідування з вівторка до неділі.

 
лінк новини №628  20.04.2008

Ван Піс, футбол і танці

One PieceJeet переклав два короткі спецвипуски до повнометражних фільмів Ван Піс.

Ван Піс: Фестиваль танцю Джянго вийшов разом із другим фільмом. У ньому лихий Джянго гіпнотизує цілий острів, змушуючи усіх танцювати до ранку.

Ван Піс: Футбольний король мрій вийшов із третім фільмом і показує незвичний футбольний матч, у якому бере участь команда.

 
лінк новини №626  13.04.2008

Аніме Rosario to Vampire

	Rosario to VampireJeet та Dinali розпочали роботу над українськими субтитрами до аніме Розаріо та вампір. Наразі готовий переклад першого епізоду.

Цукуне Аоно через не надто високі оцінки не зміг потрапити у бажані ним приватні коледжі. Але все ж йому вдається потрапити у не звичайну школу. Навіть занадто незвичайну і не зовсім у тому сенсі, у якому він сподівався – у цій школі насправді вчаться демони у людській подобі! Одначе його рішення накивати п'ятами з цього страшного місця швидко змінюється, коли він зустрічає вродливу дівчину-вампіра на ім'я Мока.

 
лінк новини №625  13.04.2008

Хлопці 20го століття, том 6, част. 1-2

КаннаУспішно продовжується переклад захоплюючої манги Хлопці 20го століття. Готові дві перші частини вже шостого тому.

За чотирнадцять років після «Кривавого Передодня Нового Року», який занурив світ у вир жаху та нищення, Новий Токіо 2014 року відновив спокій та став процвітаючим метрополісом, що манить до себе людей з усього світу. У хаосі великого міста Канна досягає свого сімнадцятиріччя і відкриває страшну правду, що має змінити її майбутнє. За межею міста усе ще живе чоловік, ув'язнений посеред Токійської бухти. Хто принесе світові справжній мир?

 
лінк новини №624  13.04.2008

Kanokon – Канокон

kanokonПерекладено першу серію аніме Канокон. Проект веде група K&B, готуючи одночасно як окремі зовнішні субтитри, так і повноцінні субтитровані відеофайли.

Головний герой аніме – першокласник середньої школи Кота Оямада. В новому місті та у новій школі на нього чекають надзвичайні знайомства з двома вродливими і дуже незвичайними дівчатами.

Жанр: романтика, комедія, еччі

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.