Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2009 року

лінк новини №826  30.05.2009

Манґа Азуманґа, том перший

Thrary повністю завершив переклад першого тому манги Азуманґа Даіо – маємо останню частину. Також знову внесені деякі виправлення у попередні: третю, п'яту та шосту.

 
лінк новини №825  30.05.2009

Koukaku Kidoutai, або Ghost in the Shell

Ghost in the ShellМістичним чином одразу два перекладачі незалежно один від одного майже одночасно взялися і переклали аніме Дух в обладунку. Це шедевральне творіння у жанрі кіберпанк від визнаних майстрів своєї справи: режисера Ошіі Мамору, художника Масамуне Шіроо та композитора Каваі Кенджі.

Історія розгортається у не дуже то й далекому для нас тепер 2029 році. Розвиток кібернетики та мережевих технологій змінює світ і знищує старі рамки. Але це тягне за собою і нові проблеми – хтось буквально вламується у мізки людей, перекроюючи їхні спогади і наміри на свій розсуд. Спеціальний загін кібернетично модифікованих поліцейських намагається дістати цього «лялькаря», але несподівано стикається із проблемами межі між лише штучною програмою чи вже справжньою особистістю.

Отже, маємо одразу дві версії субтитрів – від Мирослава та від Семченка Д. В.

 
лінк новини №823  29.05.2009

Haibane Renmei – Товариство сірокрилих

Haibane RenmeiMikkie завершив переклад чудового аніме серіалу Товариство сірокрилих.

У дивному повністю ізольованому від зовнішнього світу місті люди живуть поряд із янголоподібними сірокрилими. Ніхто не знає, чому і звідки вони приходять. Чи з-за височезної стіни, за якою лежить невідомий та непізнанний зовнішній світ? Чи, можливо, просто падають з неба? Але у певний час в якомусь закутку з'являється чергове яйце, і люди радіють появі нового сірокрилого – адже такі світлі створіння не можуть бути нічим іншим, як небесним благословенням.

 
лінк новини №821  24.05.2009

Азуманґа Даіо, част. 8-10

ЧійоДодано нові перекладені частини манґи Азуманґа Даіо від Thrary. Про спортивні змагання, про шкільний фестиваль та про звичайні, але аж ніяк не нудні, будні старшокласниць.

До шостої частини були внесені деякі виправлення.

 
лінк новини №820  24.05.2009

Хлопці 20го століття, том 12, част. 1-2

Хлопці 20го століття, том 12Россомах розпочав переклад дванадцятого тому манґи Хлопці 20го століття, готові перші дві її частини.

Чи буде 2015 останнім роком в історії людства? Загадкове послання матері Канни Кіріко перекладає відповідальність на її плечі. Творець біологічної зброї, що вразила світ у Кривавий переддень Нового Року – де тепер мати Канни, і що вона робить? Очьо дізнається про існування доктора Ямане, колишнього співробітника Кіріко, і починає пошуки. 2014, переддень Нового Року. Згідно з планом «Друга», який він збирається втілити у життя, земна історія опиняється на порозі великих змін.

 
лінк новини №814  13.05.2009

Завершення UAMVCon 2009

Кульмінація конкурсу відбудеться 16 травня о 16:00 у бібліотеці університету «КПІ» (пр. Перемоги, 37), на четвертому поверсі. У програмі заходу: показ кліпів, голосування, спілкування з авторами та багато іншого цікавого.

 
лінк новини №809  03.05.2009

Клеймор, том 5

Клеймор, том 5SamOdin розпочав переклад п'ятого тому манґи Клеймор.

Тереза порушила правило, яке забороняє вбивати людей. За її головою приходить загін інших клеймор, але вона перемагає їх. Одначе замість убити найсильнішу зі своїх ворогів, Тереза вирішує залишити їй життя. Ця її слабкість обернеться фатальними наслідками для всіх учасниць цих подій.

 
лінк новини №808  03.05.2009

Усі серії X

Demetriol Domini повністю завершив переклад телевізійного серіалу X (2001-2003), маємо субтитри до усіх серій та спецвипусків.

 
лінк новини №807  03.05.2009

Фестиваль у Славутичі

chibi*TOKYO10-11 травня у м. Славутич у Кіноконцертному комплексі відбудеться міні фестиваль сучасної японської культури chibi*TOKYO. У програмі конкурси, майстер-класи, косплей, мейд-кафе, ярмарок, дискотека тощо.

До Славутича можна дістатися, наприклад, автобусами з Києва (приблизно 200 км.) або Чернігова (50 км.)

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.