Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2009 року

лінк новини №872  30.09.2009

Другий Всеукраїнський фестиваль японської анімації

ІІ Всеукраїнський фестиваль японської анімації2-4 жовтня у Києві пройде ІІ Всеукраїнський фестиваль японської анімації. На учасників та відвідувачів чекає як завжди насичена програма. У Культурно-творчому центрі Києво-Могилянської академії відбудеться костюмоване шоу. У клубі «Єгипет» вируватиме аніме-вечірка. Не обійдеться і без цікавих лекцій, семінарів, майстер-класів, традиційної святкової ходи вулицями Києва. І, звісно ж, у кінотеатрі «Жовтень» показуватимуть різноманітне аніме. Будуть і такі прем'єри як остання стрічка метра Міядзакі Поньо зі скелі (Gake no ue no Ponyo) або Новий Євангеліон: Початок (Evangelion Shin Gekijouban: Jo), і такі класичні твори як, наприклад, Мій сусід Тоторо (Tonari no Totoro), Товариство сірокрилих (Haibane Renmei), і навіть два неанімаційні, проте зняті за однойменною мангою Записник Смерті (Death Note), фільми.

Особливо варто відмітити покази аніме з українським голосовим перекладом від гурту Patlati Продакшнз. Це вже знайомий нам Золотий хлопець (Golden Boy), а також зовсім новий переклад, який якраз і буде презентовано на фестивалі – аніме Межа пустоти: Сад грішників (Gekijouban Kara no Kyoukai: The Garden of Sinners). Презентація відбудеться 3 жовтня о 18:25 та 4 жовтня об 11:40 у «Жовтні».

 
лінк новини №870  27.09.2009

Trigun – Трайґан

TrigunТри перші частини манґи Трайґан переклав українською Madgrind.

Космічний вестерн розгортається на вмираючій планеті, заселеній людьми біля сотні років тому. Життя тут суворе і повне небезпек. І одна з найнебезпечніших, на думку місцевих жителів – Ваш-Панікер, Людина-Тайфун, який знищує своєю появою цілісінькі міста. З іншого боку, за його голову призначена величезна винагорода, і тепер знайдеться чимало бажаючих не тікати від нього подалі, а ризикнути її отримати.

 
лінк новини №868  23.09.2009

Наусіка з Долини Вітрів українською

НаусікАНаусіка з Долини Вітрів – фактично перше аніме виробництва Студії Джіблі, з якого усе і почалося. Адже, хоча на той момент студія взагалі-то ще не існувала, аніме створювали саме ті люди, які потім і заснували її – Хаяо Міядзакі, Ісао Такахата, Тошіо Судзукі. І заснували якраз завдяки неабиякому успіху Наусіки, яку тепер можна назвати класикою аніме. Цей повнометражний фільм, знятий за мотивами оригінальної манги Міядзакі, торкається вічної теми відносин людини із природою. У суворому постапокаліптичному майбутньому проблема виживання серед непридатних до життя земель постає перед людством із болючою гостротою. Чи зможуть люди знайти місце для себе у новому світі, чи будуть приречені лише спостерігати за знищенням тих останніх залишків надії, які досі дозволяли їм не зникнути повністю з лиця зміненої масштабною техногенною катастрофою планети?

Нарешті шанувальники Наусіки можуть дивитися її з українськими субтитрами – переклав аніме рідною мовою BoB1990.

 
лінк новини №866  20.09.2009

Мистецтво тіні: Секретна техніка Куруди

DeaZ переклав українською аніме Мистецтво тіні: Секретна техніка Куруди 2003 року випуску. Це остання історія циклу про вправних воїнів короліства Куруда.

 
лінк новини №862  04.09.2009

Блукання навмання, том 2

Random WalkKleine переклала шосту частину манги Блукання навмання – це початок вже другого тому.

 
лінк новини №861  03.09.2009

Доджінші та Клеймор

SamOdin повертається із відпустки і одразу тішить нас перекладами чергових частин Доджінші та Клеймор.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.