Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2010 року

лінк новини №990  28.02.2010

Tetsuwan Birdy – Могутня Берді

Tetsuwan BirdyМіжпланетний агент Берді переслідує злочинця на Землі, в процесі чого помирає випадковий свідок – школяр на ім'я Цутому. На щастя Берді може врятувати його, однак для цього їхні тіла мають об'єднатися в одне.

Українські субтитри до цього фантастичного аніме Могутня Берді зробили madgrind та Demetriol.

 
лінк новини №986  27.02.2010

Манґа Шкільна спецохорона Дюкльон

Ще один український переклад клампівської манґи від DemetriolШкільна спецохорона Дюкльон – готова перша частина.

 
лінк новини №985  27.02.2010

Легальний наркотик від CLAMP

Lawful DrugПерекладено українською два з хвостиком томи манги Легальний наркотик – про двох юнаків, які працюють в аптеці і час від часу отримують дивні додаткові доручення від її власника. Над перекладном працювали Drakonika, Demetriol та Ishytori.

 
лінк новини №984  21.02.2010

Манґа Wish – Бажання

КохакуЩе одна романтично-містична манґа від CLAMP – Бажання. Зусиллями Аура, Demetriol та Ishytori повністю перекладений перший том.

Янгол Кохаку спускається у своїх янгольських справах на землю, але вночі він тут майже не має сили і виглядає як мала жива лялька. В такому стані навіть звичайна ворона для нього вже загроза – і тому добре, що йому допомагає випадковий перехожий. Вдячний Кохаку обіцяє виконати його заповітне бажання, але перехожий – успішний лікар, який сам досягає у житті усього, чого бажає. Втім Кохаку не здається і не збирається полишати свого рятівника, доки не знайде спосіб йому віддячити.

 
лінк новини №982  18.02.2010

Конюшина від CLAMP

Clover4udik, Demetriol та Ishytori переклали українською початок манґи Конюшина.

Дія розгортається у техногенному футуристичному світі, в якому уряд розгорнув проект «Конюшина» з пошуку дітей з особливими здібностями. В залежності від їхньої сили, вони отримують татуювання із зображенням різної кількості листків конюшини. Тендітна дівчина Суу – єдина має чотири листки, і це історія про неї.

 
лінк новини №978  18.02.2010

Mimi wo Sumaseba – Шепіт серця

Whisper of the HeartДослівний переклад назви Mimi wo SumasebaЯкщо прислухатися. Однак традиційно поза межами Японії це аніме відоме під назвою Шепіт серця. Це повсякденно-казкова повнометражна стрічка від студії Джіблі. Українські субтитри до неї зробили Houkiboshi та RomP.

Школярка Шізуку Цукішіма любить читати і часто бере книги з бібліотеки – і мало не кожного разу бачить на них одне й те саме ім'я серед попередніх читачів – Сейджі Амасава. Врешті-решт вона дізнається, хто цей хлопець із такими схожими інтересами. Знайомство із ним одночасно дає їй зрозуміти багато чого і про себе саму, свою мету і прийняти рішення, яке визначить її майбутнє життя.

 
лінк новини №975  16.02.2010

Переклад манґи Blame! дійшов уже до п'ятого тому. Готова двадцять п'ята частина – «Злам».

 
лінк новини №972  06.02.2010

Клеймор, том 7, част. 34

КлейморSamOdin розпочав переклад сьомого тому манґи Клеймор.

Розуміючи, що їй не перемогти кровожерливу Офелію, Клер забирає Лакі та тікає. Але як би далеко вони не втекли, їм не сховатися. Адже тепер, коли Офелія знає про пробудження Клер, вона не зупиниться доти, доки не вб'є її.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.