Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2010 року

лінк новини №1006  23.03.2010

Хлопці 20го століття, том 16

Хлопці 20го століття, том 16Россомах та Альба розпочали роботу над шістнадцятим томом манґи Хлопці 20го століття.

У 2015 Друг воскресає на церемонії відкриття Експо і рятує Папу від кулі найманого вбивці. Після цього він не просто месія, а Бог, і ніщо не спинить його. Жахливий план стає реальністю, і смертельний вірус розповсюджується світом... Як і чому таке могло трапитися? Історія повертає нас у минуле – у часи, коли народилося зло.

 
лінк новини №1002  21.03.2010

Brave Story – Казка про хоробрість

Brave StoryНаталія Дев'ятко переклала українською повнометражний фільм Казка про хоробрість.

Десятирічний школяр Ватару, зайшовши до покинутого будинку, потрапляє у захоплюючий чарівний світ. Там сором'язливий хлопчик разом із своїми новими друзями вивчає магію і полює на заховані скарби. Все це для того щоб дістатися до богині, яка може виконувати будь-які бажання. Це пригодницьке аніме про дружбу, дорослішання, сімейні зв'язки та любов буде цікаве і дітям, і дорослим.

 
лінк новини №999  14.03.2010

Hanamaru Youchien – Дитячий садок Ханамару

Hanamaru YouchienMadgrind почав перекладати аніме Дитячий садок Ханамару. Маємо українські субтитри до першої серії.

Анзу, сором'язлива Коме та ексцентрична Хірагі ходять в один дитячий садок. Разом вони намагаються привернути увагу свого вихователя Цучіди. Проте його більше цікавить вихователька з сусідньої групи, а не малі дівчатка.

Жанр: комедія, повсякденність

 
лінк новини №997  14.03.2010

Аніме Бліч

BleachЩе один переклад від клубу JVC2 – три перші епізоди аніме Бліч, озвучені українською. Подальший переклад, нажаль, було зупинено.

Серіал є екранізацією однойменної шьонен манґи Бліч про старшокласника Куросакі Ічіґо, який має здібність бачити привидів і духів. Одного разу він зустрічає шініґамі на ім'я Рукіа і випадково переймає її силу. А разом із нею – обов'язок полювати на «поганих» духів.

Аніме знімається вже з 2004 року і поки що досі не завершене.

 
лінк новини №996  14.03.2010

Манґа Blame!

Blame!Відданого справі перекладача SamOdin можна щиро привітати – він завершив український переклад уже п'ятого тому Blame! – а це рівно половина манги.

На цьому він, звісно, не зупиняється, і вже готові дві перші частини шостого тому. Пригоди Кіллі у похмурому постапокаліптичному світі тривають.

 
лінк новини №995  14.03.2010

Bitter Virgin – Гірка цнота

Bitter VirginОбєднананими зусиллями представників клубів JVC2 та Tsuki-no Seiza було розпочато переклад манґи Гірка цнота.

Це розповідь про хлопця Дайсуке Суву та його нову однокласницю Хінако Айкаву. Хоча він відверто каже, що вона остання, хто зацікавив би його як дівчина, її дивна поведінка привертає до себе увагу. Айкава сіпається від найменшого дотику чоловіків – якою б цнотливою вона не була, це вже якось занадто. Однак усьому є своє пояснення – і одного разу Дайсуке випадково дізнається про страшний секрет Айкави.

Українською перекладені перші чотири частини.

 
лінк новини №994  06.03.2010

Mirai Nikki – Щоденник про майбутнє

Mirai NikkiФангрупа KUMO розпочала переклад манґи Щоденник про майбутнє українською.

Старшокласник Амано Юкітеру мало спілкується з однолітками і весь час ходить із мобільним перед носом – записуючи туди усе, що з ним трапляється. В нього немає справжніх друзів, зате є уявний – це Деус, або просто – бог. Одного разу він робить Юкітеру незвичайний дарунок – у його щоденнику починають з'являтися записи про майбутнє.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.