Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2010 року

лінк новини №1124  29.09.2010

Манґа Легальний наркотик

Повністю завершений український переклад манґи Легальний наркотик. Сьогодні викладені останні шість її частин.

 
лінк новини №1122  28.09.2010

Хлопці 20го століття, том 18

Хлопці 20го століття, том 18Перекладено українською мовою одразу сім нових частин манґи Хлопці 20го століття. Це перша половина вісімнадцятого тому.

Далеко на північ від Токіо знаходиться контрольний пункт, який відділяє територію тих, хто вижив. Усі, хто знаходився на північ від нього, померли. Однак раптом з півночі верхи на мопеді та з гітарою на спині з'являється цілком живий чоловік. Він називає себе Джо Ябукі. Месія? Чи просто божевільний?

 
лінк новини №1119  28.09.2010

Бажання, Соорюуден, Код Гіасс та Окімоно-кімоно

Манґа БажанняІ знову маємо чергові поповнення перекладів манги від CLAMP.

Розпочато переклад другого тому манґи Бажання.

Новий проект – манґа Соорюуден (ілюстрації) 1994 року – легенда про чотирьох королів-драконів. Готова перша частина.

Також перекладені короткі історії: Код Гіасс (омаке) та Хоран. Окімоно-кімоно про магічну страву «хоран».

 
лінк новини №1117  14.09.2010

Манґа Рекс: історія динозавра

Рекс: історія динозавра – це манґа про дівчинку Чіе та динозавреня Рекса. Разом із батьком вона знаходить древні яйця динозаврів, і одне з них вилуплюється! Тепер Чіе усіма силами намагається захистити новонародженого динозаврика.

Переклад цієї однотомної манґи маємо завдяки спільним зусиллям Seishuku Skuld, Ishytori, Demetriol та madgrind.

 
лінк новини №1116  14.09.2010

Hand Maid Mai – Ручна покоївка Май

Hand Main MaiHentaihunter переклав односерійне аніме Ручна покоївка Май. Насправді планувалося зняти кілька епізодів, проте через брак коштів студія була вимушена зупинитися на першому.

Хідео Озу мріє стати режисером, а його подруга дитинства Май Куросава – акторкою. Він знімає фільм з її участю, втім так і не завершує його. Зрештою їхні шляхи розходяться, Май вдається досягти успіху, а Хідео ніби й не наблизився до своєї мрії. Проте після того, як вона викуповує його аматорське відео, він вирішує знову спробувати зняти фільм – із андроїдами, які виглядають точно як Май, у головних ролях.

 
лінк новини №1114  14.09.2010

Vinland Saga – Сага про Вінланд

Сага про ВінландВікінги – несамовиті воїни та завзяті шукачі нових земель і легкої здобичі. Свого часу від їхніх набігів стогнала мало не вся Європа та й не тільки вона, і досі слава цих безстрашних та волелюбних мореплавців надихає митців, як надихала середньовічних скальдів. Тож не дивно, що і в далекій Японії епоха вікінгів знайшла своє відображення – в історичній манзі Макото Юкімури Сага про Вінланд.

Історія розгортається навколо молодого ісландського юнака Торфінна. Він прагне помсти за смерть свого батька, помсти у чесному поєдинку з його вбивцею – Аскеладдом. Однак останній не поспішає так просто надавати йому таку можливість. Торфінну доведеться заслужити її, виконуючі небезпечні завдання для свого ворога.

Роботу над українським перекладом манги розпочали невтомні Россомах та Альба.

 
лінк новини №1112  13.09.2010

Короткі історії Акіри Торіями

Ще дві веселі історії від Акіри Торіями переклав для нас українською Thrary. Це манґа Староста та Пригоди Тонпу.

 
лінк новини №1110  09.09.2010

Ельфійська пісня вголос

Додано торент-посилання на аніме Ельфійська пісня – файли з відео, двома аудіо-доріжками (українська та японська) та українськими субтитрами.

 
лінк новини №1105  08.09.2010

Rahxephon Pluralitas Concentio – Раксефон: Сукупна Суголосність

Rahxephon Pluralitas ConcentioSamOdin переклав українською повнометражне аніме Раксефон: Сукупна Суголосність. Його можна назвати першою самостійною роботою студії Bones. Спочатку історія біла відзнята у вигляді серіалу. Фільм є стислим переказом тих самих подій, однак містить деякі відмінності та іншу кінцівку.

Сімнадцятирічний хлопець Каміна Аято закінчує школу у невеликому районі Токіо, який єдиний залишився неушкодженим після подій два роки тому. Вийти за його межі неможливо, майже все людство Землі знищене – принаймні так розповідають у школі.

 
лінк новини №1104  08.09.2010

Бліч, част. 417

Bleach 417Проект українського перекладу популярної манґи Бліч реанімовано! Kapi підготував для нас чотириста сімнадцяту частину – «Боговбивця».

Команда Kazuma Team шукає волонтерів для допомоги в роботі над цією мангою. Бажаючим допомогти звертатися за адресою: www.kazuma.org.ua

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.