Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини листопада 2010 року

лінк новини №1174  23.11.2010

Tenkuu no Shiro Laputa – Небесний замок Лапута

Laputa: Castle in the SkySnuryus презентує нам свою нову роботу – переклад класичної стрічки від видатного аніматора Хаяо Міядзакі – повнометражне аніме Небесний замок Лапута.

Пазу рятує непритомну дівчину, яка дивовижним чином помірно спускається із небес із сяючим амулетом на шиї. Він дізнається, що її звуть Сіта, і допомагає їй втекти від повітряних піратів і військових. Останні одержимі бажанням знайти Лапуту – легендарне королівство на летючому небесному острові – і чомусь вважають, що Сіта має певне відношення до невловимої Лапути.

Цікаво, що образ летючого замку і його назву Міядзакі позичив у Джонатана Свіфта з його книги «Мандри Гулівера».

 
лінк новини №1170  17.11.2010

Хлопці 20го століття, том 19

Хлопці 20го століття, том 19Россомах розпочав переклад дев'ятнадцятого тому манґи Хлопці 20го століття.

Чоловік з гітарою прямує до Токіо. Нарешті він опиняється у прикордонному містечку. Багатьом людям, які намагалися пройти далі, довелося заплатити за цю спробу власним життям. Багато тіл виносили і ховали у землю. Чи зможе він обійти цю страшну закономірність? І хто чекає на пункті призначення?

 
лінк новини №1168  16.11.2010

Аніме та манґа українською – вже 5 років!

UAnime 5 років!13 листопада сайту Аніме та манґа українською виповнилося рівно п'ять років!

З нагоди п'ятиріччя сонячного і теплого 14 листопада було влаштовано ювілейну зустріч учасників нашого форуму. В основному це перекладачі, які самовіддано працюють для того, щоб український глядач і читач мав можливість прочитати мангу чи подивитися улюблене аніме рідною мовою. Тільки завдяки їм і можливе повноцінне існування нашого сайту, за що їм велике спасибі! ^_^

Вже готові два фотозвіти з зустрічі:

 
лінк новини №1167  16.11.2010

Манґа Луку Луку

РукухаMadgrind, SamOdin та Demetriol розпочинають переклад ще однієї манґи із загадковою назвою Луку Луку. Готові чотири перші частини.

Одного чудового ранку наш головний герой прокидається і несподівано зустрічає на своїй кухні незнайому дівчину, яка готує йому сніданок. І дівчина та дуже дивна – її волосся рухається наче додаткові руки. У вітальні теж сидить якийсь підозрілий тип. І куди подівся його батько? Чи це все взагалі може бути реальністю?

 
лінк новини №1164  15.11.2010

Люпен ІІІ: Замок Каліостро

Lupin III: The Castle of CagliostroSnuryus переклав одну з ранніх робіт Хаяо Міядзакі – повнометражний фільм Люпен ІІІ: Замок Каліостро.

Тільки-но знаменитий аферист Арсен Люпен хвацько викрадає чергові мільйони, як виявляється, що насправді гроші фальшиві, хоча і дуже майстерно виготовлені. Він вирішує розібратися з найбільшим світовим виробником фальшивих купюр – графом Каліостро – і заодно допомогти чарівній принцесі, яку лихий граф змушує вийти за себе заміж.

 
лінк новини №1156  02.11.2010

Інтерв'ю з Кацухіко Нішіджімою та Норіясу Ямаучі

Агент АйкаHentaihunter переклав українською Інтерв'ю з творцями Полум'яного лабіринту: режисером Кацухіко Нішіджімою та дизайнером персонажів Норіясу Ямаучі.

Крім аніме Полум'яний лабіринт, серед відомих робот Нішіджіми варто згадати аніме Агент Аіка, Наджіка, які так само насичені еротичними сценами з трусиками головних героїнь. Також він брав участь у створенні серіалу Нестерпні прибульці, повнометражного фільму Нестерпні прибульці: Тільки ти та інших аніме з цього циклу.

 
лінк новини №1155  01.11.2010

Аніме Літні війни

Summer WarsHoukiboshi переклала чудову сімейну стрічку Літні війни.

Історія розгортається одночасно у двох світах: у звичайній Японії, де підліток Кенджі погоджується на запрошення Нацукі поїхати разом із нею до родичів у Нагано, і у віртуальній країні «Оз» – надзвичайно популярній мережі, яка вже охопила увесь світ, і де практично кожен має свого аватара. Мимоволі Кенджі стає причиною жахливої катастрофи, яка дуже скоро перебирається з віртуального простору у неабиякі реальні загрози.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.