Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини грудня 2010 року

лінк новини №1197  31.12.2010

Свято наближається!

З Новим Роком!З НОВИМ РОКОМ!

Усім відвідувачам нашого сайту бажаємо веселих наступаючих новорічних свят і вдалого року!

Нехай він принесе усім здіснення мрій і бажань, а кожен день нового року буде сповнений радості і щастя!

 
лінк новини №1196  27.12.2010

Mononoke Hime – Принцеса мононоке

Mononoke HimeДо каталогу перекладів додано аніме Принцеса мононоке. Бажачі можуть скачати окремо українські субтитри від мінус-одного або ж відеофайл з українським озвученням від каналу 1+1 – за допомогою торрент-посилання.

Мужній молодий воїн Ашітака рятує своє село від шаленого демона-вепра, але сам заражається від нього страшним прокляттям. Через прокляття він мусить покинути рідний дім і вирішує відшукати джерело смертельної зарази, яка знищує лісових звірів та охоплює безумством духів-мононоке. На своєму шляху він зустріне дивну дівчину, яка виросла і живе у лісі. Люди називають її принцесою мононоке.

 
лінк новини №1193  23.12.2010

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex українською

Ghost in the ShellПередноворічний подарунок від Семченко Д. В. – повний український переклад аніме Дух в обладунку: Комплекс одинака та чотирьох серій додаткових спецвипусків Дух в обладунку: Комплекс одинака – Будні тачікома.

Дія відбувається у 2030 році, коли більшість людей вже частково чи повністю перетворилися на кіборгів зі штучними тілами. Межа між цифровим і реальним розмита, життя вирує одночасно у електронному та фізичному світах, і людство стикається з новими злочинами, яким не було місця у старому світі. Аніме розказує про членів Дев'ятого відділу, сформованого з колишніх військових та поліцейських, та справи, які вони розслідують.

 
лінк новини №1192  22.12.2010

Повість про місячну принцесу, том 3

Shingetsutan TsukihimeПерекладом шістнадцятої частини Повісті про місячну принцесу SamOdin та Demetriol розпочинають роботу на третім томом містичної манґи про вампірів.

 
лінк новини №1190  19.12.2010

Ginga Tetsudou no Yoru – Ніч на галактичній залізниці

Ginga Tetsudou no YoruАніме Ніч на галактичній залізниці пропонує неспішну мрійливу подорож крізь простір і час. Самотній хлопець Джованні вирушає за молоком для своєї хворої матері, перетинаючи Чумацький Шлях на потязі швидшому за світло. Потяг робить зупинки у різних сузір'ях, кожна з них – окрема пригода, в якій фантазію не відрізнити від реальності.

Субтитри до фільму переклав українською outtaspace.

 
лінк новини №1189  14.12.2010

Огляд аніме Легенда про Дюо

ЗігНова стаття – огляд аніме Легенда про Дюо від bills_spirit: «Спогади про двох вампірів, з вірою у майбутнє людства».

 
лінк новини №1185  09.12.2010

Зелені дні Мідорі

MidoriЗа романтичну шьоонен-манґу Будні Мідорі взявся перекладач Lihand. Повністю готовий український переклад першого тому.

Сейджі Савамура зі старших класів – головний розбишака в школі. Більшість учнів його бояться, навіть незважаючи на те, що він часто захищає слабших від нападок хуліганів. З таким відношенням оточуючих непросто знайти собі дівчину – вже вкотре йому відмовляють. У розпачі Сейджі приходить до невтішної думки, що, вочевидь, не мати йому іншої дівчини, окрім власної правої руки. А зранку після цього він виявляє, що замість руки до нього тепер в буквальному розумінні «приросла» дівчина Мідорі Касуґано!

 
лінк новини №1180  03.12.2010

Манґа Доктор Сламп

Арале-чянНовий проект від Thrary – переклад манґи Доктор Сламп. Це комедійна історія про вченого-винахідника та невгамовну Арале – зроблену ним дівчинку-андроїда. Разом із нею життя у тихій Пінгвінівці одразу стає набагато цікавішим.

Перекладено українською першу частину манґи.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.