Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2011 року

лінк новини №1206  22.01.2011

Хлопці 20го століття, том 20

Nijusseiki Shounen 20Ювілейний двадцятий том манґи Хлопці 20го століття розпочав перекладати Россомах. Готові дві перші частини.

Був колись герой, що, поставши проти зла, приніс себе у жертву заради друзів. Усі вважали, що він загинув у «Кривавий переддень Нового Року». Але 18 років потому, коли світ опинився під владою «Друга», ця людина повернулася!
Кенджі власною персоною прямую до Токіо, де Друг готує до здійснення свій наступний жахливий план. Одночасно Канна та друзі Кенджі вирушають в останню битву. Прийшов час відродити справедливість!

 
лінк новини №1205  22.01.2011

Коментарі та оцінки перекладів

Те, про що ви давно мріяли – звершилося! Тепер відвідувачі нашого сайту можуть не тільки качати переклади, а й залишати свої відгуки та оцінки кожного з них.

Відповідний блок для цього з’явився праворуч навпроти кожного перекладу у каталогах манґи та аніме. Можливість коментувати і голосувати доступна для усіх зареєстрованих користувачів (використовуються ті самі профілі, що і для нашого форуму). Увійти під своїм профілем користувача можна у панелі ліворуч або через форум.

За програмну реалізацію нових можливостей висловлюється окрема подяка Olostan!

 
лінк новини №1198  08.01.2011

Король Тернів, том 3

King of ThornsРозпочато переклад третього тому манґи Король Тернів.

Після несамовитих атак дивних створінь вижило лише п'ятеро людей. Нарешті вони знаходять вихід із замку, але виявляється, що назовні все затоплене океаном. Що ж сталося зі світом? Касумі та інші вцілілі збираються нарешті дізнатися, що ж насправді відбувається.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.