Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2011 року

лінк новини №1231  25.02.2011

Король Тернів, том 4

Ibara no Ou, АлісаПерекладені українською ще дві частини фантастичної манґи Король Тернів – заключна частина третього та початок четвертого тому.

Блукання руїнами замку тривають. Та навіть пройшовши через жахи і пастки, чи справді люди можуть довіряти один одному лише тому, що вижили разом? Здається, дехто має свої таємниці. Однак принаймні одна з головних маємниць Медузи буде розкрита – сам голова «Воріт Венери» розкаже про те, що це насправді за хвороба.

 
лінк новини №1227  25.02.2011

Манґа Рюшіка, Рюшіка

RyushikaМанґа Рюшіка, Рюшіка це історії з повсякденного життя дівчинки на ім'я Рюшіка. Здається, кожного дня з нею відбувається щось цікаве, і навіть звичайні для дорослих ситуації для неї перетворюються на справжні пригоди.

Український переклад манґи розпочали Kioyn, Demetriol та SamOdin. Готові перші дві частини з додатками.

 
лінк новини №1224  24.02.2011

Tenshi no Wakemae – Частка янгола

Частка янголаKsanka переклала коротку кольорову манґу Частка янгола. Душа чоловіка потрапляє на роздоріжжя між Пеклом та Небом. Він заходить до потойбічного бару, де має вирішити, куди піти.

 
лінк новини №1222  17.02.2011

ТораДора! том 1

Shichifukujin translations завершили переклад першого тому манґи ТораДора!. Остання бонусна частина – «День Ятті».

 
лінк новини №1221  11.02.2011

Манґа ½ Принц

Half PrinceKsanka розпочала переклад китайської манги Напівпринц, яка однозначно має порадувати усіх шанувальників онлайн-ігор. Адже дія відбувається якраз переважно у віртуальному просторі – рольовій онлайн-грі «Друге життя», яка дозволяє гравцям переживати усі відчуття своїх пригод неначе справжні.

 
лінк новини №1220  08.02.2011

Kimi wa Petto, том 2

Kimi wa Petto, том 2П’ята частина манґи Ти – домашній улюбленець перекладена.

В Японії ніч перед Різдвом зазвичай прийнято проводити зі своїми коханими, однак Суміре недолюблює це свято і, як правило, просто ігнорує. Але цього року все має бути інакше.

Це початок другого тому роматинтичної та комічної історії про офіс-леді, яка завела собі у якості хатнього улюбленця не песика чи кицьку, а молодого привабливого хлопця.

 
лінк новини №1219  08.02.2011

Другий том Луку Луку

Lucu Lucu, том 2Madgrind, SamOdin та Demetriol продовжують переклад манґи Луку Луку.

Готові дві перші частини вже другого тому: «Банкет Диявола» та «Змагання з Дияволом».

 
лінк новини №1218  06.02.2011

Houkago no Pleiades – Позакласні Плеяди

Afterschool PleiadesNataniel переклав невеличке чотирисерійне аніме Позакласні Плеяди у класичному жанрі про дівчат-чарівниць.

Студія Gainax, де було створено цей серіал, не зрадила собі, широкими мазками накидавши невелике, але яскраве полотно про дитинство і дорослішання, любов і дружбу, чудове і повсякденне. Дія відбувається на землі і в небі, але ж «зірки, як люди, такі ж усередині – хто сяє яскраво, хто ні ще поки»!

 
лінк новини №1217  06.02.2011

Переклад фільму Дівчина, що долала час

Toki wo Kakeru Shoujo 2010Dauphin переклав ще одну екранізацію відомої історії – фільм Дівчина, що долала час 2010 року. Власне, цей фільм насправді є вже не екранізацією, а сіквелом – дія відбуваються через багато років після подій оригінального роману та його кількох екранізацій (за винятком аніме, усі вони досить точно відтворювали оригінальний авторський сюжет).

Отже, Казуко, про яку йшла мова у романі, у цьому фільмі вже заміжня жінка із майже дорослою дочкою. Дивно, але вона нічого не пам’ятає про свої пригоди із стрибками у часі. Але якось до її рук потрапляє стара фотографія і пробуджує спогади, які її свідомість не здатна витримати. Сама Казуко потрапляє у лікарню і тому просить дочку знайти її перше кохання – у далекому 1972 році.

 
лінк новини №1216  02.02.2011

Ледача панда у пошуках пригод

ПандаЩе одне оновлення від SamOdin – коротка кольорова історія Ледача панда у пошуках пригод.

Ледачій панді можна лише позаздрити – лежи собі цілими днями на ліжку. Проте одного дня панді стає цікаво, як воно там, за дверима. І ось вона вирушає у далеку подорож.

 
лінк новини №1215  02.02.2011

Манґа Автобус їде

Автобус їдеУкраїнський переклад манґи Автобус їде повністю завершений.

Остання частина – незвичайна кольорова замальовка про дві фантастичні країни і часи, «коли люди вже забули, чому їздять залізні автобуси».

 
лінк новини №1214  02.02.2011

Другий том Саги про Вінланд

Vinland Saga, том 2Розпочатий переклад другого тому манґи Сага про Вінланд. Чергова (п’ята) частина – «Троль».

Поки на «великій землі» відбуваються великі події, Торc воліє продовжувати своє тихе життя на узбіччі Європи, усамітненій Ісландії. Але навіть коли справи зовнішнього світу тебе не цікавлять, вони можуть зацікавитися тобою. Минуле наздоганяє Торcа Троля разом із військовим кораблем, що припливає за ним.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.