Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2011 року

лінк новини №1266  29.04.2011

Nekomimi Shoujo Kiki – Дівчина-кицька Кікі

Nekomimi Shoujo KikiНовий переклад від Hentaihunter – українські субтитри до «живої» повнометражної стрічки Дівчина-кицька Кікі.

Відлюдькуватий студент Йошіро приносить додому кицьку після аварії. Однак наступного ранку вона несподівано перетворюється на привабливу дівчину!

 
лінк новини №1265  25.04.2011

Манґа В очікуванні весни

Коротка манґа В очікуванні весни від мангаки Асано Іно – це побічна історія до іншої роботи цього ж автора під назвою Соланін. Український переклад зробили SamOdin та Demetriol.

 
лінк новини №1262  24.04.2011

Манґа Vahlia no Hanamuko

Vahlia's Bridegroom Гурт Koidango Daikazoku переклав українською коротку манґу Наречний Вахлії.

Вахлія ще змалечку була заручена із Джіру, на кілька років старшим за неї. Лишилось лише дочекатися, доки вона виросте, і зможе стати йому гарною дружиною. Однак одного дня Джіру виїжджає із селища у справах і так ніколи й не повертається. За звичаєм Вахлія тепер має вийти заміж за його молодшого брата. І ось, коли час весілля майже настав, вона вирушає у подорож, щоб знайти зниклого Джіру.

 
лінк новини №1261  17.04.2011

Toshin Toshi 2 – Турнір Богів

Toshin Toshi 2Hentaihunter переклав українською аніме Турнір Богів.

У казковому світі проводиться щорічний турнір, у якому приймають участь молоді воїни – обов’язково з дівчатами-напарницями. У разі  поразки учасника, його дівчина переходить у повне розпорядження переможця. Звичайно, що із такою зав’язкою це аніме призначене лише для дорослої аудиторії.

 
лінк новини №1260  17.04.2011

Манґа Абара українською

Абара, том 1Kioyn розпочав переклад двотомної манґи Абара. Манґака Ніхей Цутому як завжди вирізняється похмурістю та небагатослівністю своїх робіт. Усім, кому сподобалися вже раніше перекладені Blame! та Шум цього ж автора – безперечно рекомендовано!

Істоти, яких називають гауна, можуть трансформувати свої кістки на зброю та броню навколо себе. Історія розгортається навколо гауна на імя Кудоо Денджі.

 
лінк новини №1259  17.04.2011

Манґа Неко Маджін

Neko MajinМанґа Неко Маджін – ще одна коротка історія від Акіри Торіями. Читачі легко знайдуть у ній пародійні паралелі з іншими персонажами його і не тільки його творів.

Український переклад підготували для нас Thrary та Madgrind.

 
лінк новини №1253  09.04.2011

Шкільні дні українською

School DaysШкільні дні – це незвичайний серіал про любовний трикутник, історія про складні відносини, кохання і ненависть. Макото – простий школяр, який навчається на першому році у вищій школі і навіть не підозрює, наскільки він популярний серед дівчат. Він закохується у дівчину, з якою їздить у метро, але соромиться навіть підійти. На щастя поруч з’являється його однокласниця – Секаі, яка допомагає йому у цій непростій справі зближення з його коханням.

Український переклад цього дванадцятисерійного аніме зробив Deimos.

 
лінк новини №1249  05.04.2011

Conductor – Диригент

ConductorНова команда українських перекладачів Koidango Daikazoku презентує свою першу роботу – манґу Диригент. Це детективна історія з домішками шьоджьо від манґаки Камінага Манабу. Який зв'язок між страшною знахідкою поліцейських у порожній квартирі і флейтисткою, що страждає від нічних жахіть? Ключ до розуміння – у спогадах цієї дівчини.

Готова перша частина манґи, незвичайно довга – більш як за сотню сторінок.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.