Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2011 року

лінк новини №1372  28.09.2011

Манґа Ласкаво просимо до NHK!

Welcome to the NHKПерший том соціального трилера Ласкаво просимо до NHK! переклав Deimos.

Існує лиха організація «NHK». Я дізнався про неї. Я кинув університет і став безробітним хікікоморі – людиною, що не виходить з дому – все це змова NHK. Я буду опиратися доти, доки не переможу. Але одного дня до мене відсилають найманого убивцю з релігійної секти – під маскою милої гарненької дівчини із парасолькою. Хто вона? Що може врятувати наше майбутнє, оповите розпустою, жорстокістю та наркотиками?

 
лінк новини №1370  25.09.2011

Мінкі Момо та Міст Через Мрії

Minky Momo in Yume ni Kakeru HashiCrystallmoon переклав українською субтитри до аніме Мінкі Момо та Міст Через Мрії. Це друга OVA про принцесу-чарівницю Мінкі Момо.

За легендою ті, хто зустрінуться на цьому мості, обов’язково зустрінуться колись і вдруге.

 
лінк новини №1369  25.09.2011

Старша школа мерців – Блукачі

Gakuen Mokushiroku: Highschool of the Dead - Drifters of the DeadКоманда AnimeSweet, а саме Зореліт та Karas, переклали аніме Старша школа мерців – Блукачі. Це веселий OVA-випуск, який прикладався до сьомого тому однойменної манґи.

Утікаючи від повсталих мерців, група школярів дібралася до приватного острівного пляжу. Зомбі не плавають, і здається, вцілілі нарешті знайшли відносно безпечне місце. Втім на них чекають інші випробування, можливо, навіть тяжчі за боротьбу з мерцями.

 
лінк новини №1368  25.09.2011

«Собакобоги» Інукамі!

собакобогиLihand працює над українськими субтитрами до комедійного аніме Інукамі! Наразі перекладені сім серій із двадцяти шести.

Кавахіра Кейта – нащадок древнього роду медіумів, які приручили «божественних псів» інукамі, щоб ті допомагали їм боротися з лихими демонами. Однак у випадку Кейти ще невідомо, хто кого приручив. Адже його інукамі – дівчина на ім’я Йоко, здається, вертить ним, як хоче.

 
лінк новини №1367  22.09.2011

Записник Смерті та Сімпсони – Написане вбивство

Death Note Simpsons Написане вбивство – те, що в Японії, напевно, назвали б доджінші, це пародія на американських Сімпсонів та японський Записник Смерті, стилізована під манґу. Історію опублікували у щорічному журналі The Simpson's Treehouse of Horror 2008 року.

Українською мовою цей незвичайний манґа-комікс переклала львівська команда у складі Лунсара, Fanya та Demo.

 
лінк новини №1366  22.09.2011

Третій том та додатки до Саги про Вінланд

Сага про Вінланд, омакеОкремо викладено додатки до першого і другого тому манґи Сага про Вінланд, у яких ви знайдете інший варіант обкладинок томів та переклад омаке.

Справа у тому, що манґа спочатку публікувалася у тижневику Weekly Shonen Magazine, але потім переїхала до щомісячного журналу Afternoon. Разом із цим було дещо змінено порядок розділів і перероблено обкладинки томів.

Також розпочато переклад третього тому.

 
лінк новини №1365  21.09.2011

Gakuen Sousei Nekoten – Академія Котячий Рай

Gakuen Sousei NekotenЗустрічайте новий проект команди Wicked Manga – переклад містичної манги Академія Котячий Рай.

Улюблена справа Юмі Хаякави – мучити свого бідолашного котика, одягаючи на нього власноруч пошитий одяг. Тож не дивно, що при обранні школи головним критерієм для неї стало те, що в академії Матабі їй не доведеться розлучатися зі своїм улюбленцем – студентам дозволено тримати котів у гуртожитку. Однак їй ще доведеться з’ясувати, що це дивне правило – не просто чиясь забаганка. Який зв’язок має це місце із древнім демоном некомата?

 
лінк новини №1362  12.09.2011

Хлопці 21го століття

Хлопці 21го століття Хлопці 20го століття ніби закінчилися, а ніби і не зовсім – зустрічайте двотомне продовження серіалу – манґу Хлопці 21го століття. Перекладають вже знайомі усім Россомах та Альба, готові три перші розділи.

Новий кошмар загрожує накрити світ, який тільки-но уникнув смертельної небезпеки. Яку останню пастку залишив по собі Друг?

 
лінк новини №1361  10.09.2011

Другий том Легенди про Коізумі

Mudazumo Naki KaikakuУ другому томі сатиричної манґи Легенда про Коізумі ми зустрінемо нових старих знайомців. Так, окрім уже відомого з першого тому гравця Владіміра Путіна, зовсім скоро на сцену вийде ніхто інший як Газова Відьма Юлія Тимошенко!

А поки що читаємо українською чергову – восьму – частину манґи у перекладі львівського клубу Mitsuruki.

 
лінк новини №1360  10.09.2011

Черговий том Луку Луку

Ruku RukuКоманда Wicked Manga радує читачів перекладом нових частин містичної манґи про дівчинку-диявола та її співмешканця. Готові два два перші розділи третього тому Луку Луку.

 
лінк новини №1356  08.09.2011

Повість про місячну принцесу, том 4

SamOdin продовжує переклад манґи Повість про місячну принцесу, розпочато роботу над четвертим томом.

 
лінк новини №1354  05.09.2011

Tetsuwan Birdy – Могутня Берді

Birdy the MightyОперативно завершений переклад фантастичної манги Могутня Берді.

Спецагент Берді нарешті повертається до свого тіла. Читайте останній – десятий – розділ.

 
лінк новини №1351  02.09.2011

Напівпринц – том другий

1/2 OujiРозпочато переклад другого тому пригодницької манґи Напівпринц.

На шляху Дивної команди з’являються перші серйозні суперники. Для боротьби із ними необхідно зібрати повну групу, і це їм нарешті вдається. Однак чи це справді можливо, щоб до дивної – у буквальному розумінні – команди приєднався хоч один «нормальний» учасник?

 
лінк новини №1349  02.09.2011

Манґа Шкільні дні

School DaysНевдовзі після закічення роботи над перекладом однойменного аніме, Deimos узявся за мангу Шкільні дні і вже переклав обидва томи.

Незважаючи на однакову назву та зав’язку історії, манґа суттєво відрізняється від аніме. Це пояснюється тим, що обидва твори базуються на одній і тій самій грі, але кожен пішов своїм шляхом і має свою кінцівку.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.