Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини жовтня 2011 року

лінк новини №1387  31.10.2011

Ласкаво просимо до NHK! Том другий

NHK ni Youkoso!Готовий другий том комедійної манги Ласкаво просимо до NHK!

Наш завзятий головний герой обманює матір, пише хтиві тексти до еротичної гри, проводить ніч із дівчиною, відправляється у відпустку і, здається, збирається прямісінько на небеса!

Також оновлено перший том.

 
лінк новини №1378  13.10.2011

Usagi Drop українською

Usagi DropПокинуте кроленя – по-життєвому водночас весела і сумна зворушлива історія про тридцятирічного одинака Дайкічі та його новоявлену тітку Рін, яку він несподівано для себе забирає замість спадку після смерті діда. Справа у тому, що Рін усього шість років – старенький, але спритний дідусь перед смертю встиг нажити дитину, та не встиг виростити, а її легковажна мати втекла у невідомому напрямі. Практична рідня бачить у дитині лише тягар, і лише Дайкічі совість не дає мовчки дозволити відправити її у притулок. Та чи зможе він сам запропонувати щось краще і належно подбати про малу дівчинку?

Українські субтитри до серіалу переклали і підготували Houkiboshi та RomP.

 
лінк новини №1377  05.10.2011

Академія Котячий Рай, том 2

Cat ParadiseПерекладено ще три частини манґи Академія Котячий Рай та оновлено попередні. Шоста частина –  «Поява підсудного!» – початок вже другого тому.

Поки члени студентської ради напружено чекають на наступний крок Каена після зламу печаті, ворог уже насправді прокрався у саме серце школи і шукає потаємну кімнату Сандо. Безневинний випадковий свідок цих пошуків стане першою жертвою.

 
лінк новини №1376  03.10.2011

Дні Мідорі, частини 43-44

Дні МідоріУспішно просувається переклад українською манґи Будні Мідорі. Lihand завершує четвертий том та переходить до п’ятого.

Шкільний розбишака Савамура раптом стає чомусь дуже популярним. Читайте про день 43 – «Нестримна хоробрість» і день 44 – «На межі зусиль».  

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.