Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини грудня 2011 року

лінк новини №1411  31.12.2011

З НОВИМ РОКОМ!

З Новим 2012 Роком!Нехай хтось лякає нас кінцем світу, але кожен справжній анімешник знає, що кінець світу – це добре! Адже це означає, що неодмінно має з’явитися молодий герой на великому роботі або з великим мечем або з великими надприродними здібностями або ще із чимось (тільки неодмінно великим – може, навіть на великому чорному драконі? ; ) і обов’язково нас усіх врятує! А відбуватиметься все це з усілякими спецефектами і видовищними боями. Одним словом – точно буде весело!

Тож веселих свят усім! З Новим Роком! Або як кажуть японці – 良いお年を!

 
лінк новини №1406  25.12.2011

Триріччя Wicked Manga, Луку Луку та Рюшіка Рюшіка

Wicked MangaСьогодні нашій передовій команді перекладачів манґи Wicked Manga остаточно і безповоротно виповнюється три роки. Хоча перші релізи від SamOdin з’явилися на нашому сайті трохи раніше, але саме у грудні далекого 2008 зародилася вже командна робота. Наснаги їм і натхнення!

Ювілейними оновленнями від Wicked Manga випало бути двом новим розділам Луку Луку та двом «із хвостиком» манґи Рюшіка Рюшіка.

 
лінк новини №1405  25.12.2011

Хлопці 21го століття, том 2

21st century boysРоссомах переклав перші чотири частини другого тому манґи Хлопці 21го століття.

Друг загинув, та його послідовники не сидять склавши руки, і світ знов потрібно терміново рятувати. Кенджі блукає примарним світом минулого, Канна з товаришами намагається до нього достукатися, і всі вони шукають одне – дистанційку від антипротонної бомби. Розв’язка не за горами!

 
лінк новини №1402  11.12.2011

Зимові свята в Японії

японська зимаРіздво як привід для романтичної вечері, а день св. Валентина – нагода для чоловіків нарешті самим наїстися шоколаду. Що важливіше для японця – Новий Рік чи день народження обожнюваного імператора? Про все це читайте у статті Зимові свята в Японії.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.