Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2012 року

лінк новини №1421  31.01.2012

Лицар-дракон українською

Лицар-драконЛицар-дракон – аніме за мотивами однойменної комп’ютерної гри 1989 року. Українською субтитри до нього переклав Hentaihunter.

Тільки-но мечник Такеру приходить у місто, його хапають за крадіжку їжі. Втім молода жінка на ім’я Луна, дивлячись на нього, чомусь вирішує, що це той самий чоловік, якому призначено врятувати цю місцину. Разом із Луною вони вирушають до моторошного замку із демонами, щоб повернути захоплені ними шість дорогоцінних каменів та, що важливіше, визволити шістьох вродливих дівчат-воїтельок.

 
лінк новини №1420  28.01.2012

Спецвипуски Покинутого кроленя

Перекладено три спецвипуски до серіалу Покинуте кроленя. Це епізоди під «номерами» 2.5, 3.5 та 6.5. Вони були випущені як бонуси на DVD.

 
лінк новини №1419  22.01.2012

Темніше Чорного: Чорний контрактор (ОВА)

Darker than Black OVADeimos переклав українською аніме Темніше Чорного (OVA) – це чотири серії, які не транслювалися на телебаченні, а вийшли на DVD разом із другим сезоном. Сюжетно події ОВА розташовані після першого сезону основного серіалу.

 
лінк новини №1417  15.01.2012

The Breaker– Руйнівник

The BreakerРуйнівник – корейська десятитомна манхва про звичайне шкільне життя, незвичайного псевдовчителя і таємні бойові мистецтва. Одразу одинадцять розділів її, а це весь перший і половина другого тому, переклав українською Rimbo.

Над слабким і поступливим Сіуном постійно знущається місцева шкільна банда, і він навіть не наважується протистояти. Все зміниться із появою нового вчителя. Ні, він не захищатиме невдаху від нападників і, здається, взагалі ще не раз жалкуватиме, що доля зіткнула їх разом. Однак він пробудить у випадковому учневі бажання стати сильнішим і нарешті почати опиратися.

 
лінк новини №1416  12.01.2012

Лоліта аніме українською

Lolita animeЛоліта аніме – один із перших представників жанру хентай, який міг би навіть стати першим, якби його не випередило інше аніме, випущене раніше того ж 1984 року і, що цікаво, з такою самою назвою, але іншою студією. Аніме також примітне першою появою тентаклів (щупалець) у цьому жанрі.

Субтитри до перших двох серій переклав українською Hentaihunter.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.