Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2012 року

лінк новини №1437  24.03.2012

Сага про Вінланд, том 4

Vinland SagaПереклад епічної манґи Сага про Вінланд впевнено просувається і дійшов уже до четвертого тому. Читайте двадцять другу частину – «Син Троля».

Торфінн вкотре ризикує життям, виконуючи чергове завдання ненависного Аскеладда. Принца Кнута буде визволено або запечено заживо у палаючому лісі – аби не потрапив до чужих рук.

 
лінк новини №1435  22.03.2012

Чоловік, жінка та стіна

Kikareta onnaСубтитри до еротичної стрічки Чоловік, жінка та стіна переклав Hentaihunter.

Молодий журналіст Рьо переїжджає на нову квартиру з гарненькою сусідкою за стіною. Ця стіна настільки тонка, що він може почути кожен звук із її квартири – починаючи з розмов і закінчуючи тихим хлюпанням води, коли вона приймає ванну. Це настільки затягує його, що він уже не просто дослухається, а навіть встановлює мікрофон і марить фантазіями про щоденне життя такої близької і такої далекої жінки за стіною.

 
лінк новини №1433  21.03.2012

Токіо Вавилон, том 3

Токіо Вавилон 3 томПерекладений українською третій том містичної манґи Токіо Вавилон.

Тільки-но Сейшіро нарешті витягує Субару на побачення, з’являється нова термінова справа. Невідомі зловмисники за допомогою телефонних дзвінків проклинають своїх жертв, і те, що спочатку здавалося всього лише телефонними жартами, в результаті призводить до цілком реальних неприємностей.

 
лінк новини №1432  18.03.2012

Ґайвер українською

Kyoushoku Soukou GuyverГрупа FanVoxUA підготувала переклад повнометражного аніме Ґайвер: Поза контролем. Це перша екранізація манґи Йошікі Такая. Реліз включає у себе відео з двома звуковими доріжками – українською та оригінальною японською, а також українські субтитри.

Однієї ночі ученик старшої школи Шьо Фукумачі натрапляє на дивний металевий предмет, який виявляється могутньою інопланетною зброєю під назвою Ґайвер. Знахідка вплутує його у низку подій і наповнює життя новим змістом – тепер йому потрібно терміново рятувати свою дівчину, а разом із нею і увесь світ,  протистоячи лихій корпорації Кронос та створеним нею зоаноідам.

 
лінк новини №1431  11.03.2012

Євангеліон по-новому: Прорив

Evangelion 2.0Українські субтитри до повнометражного фільму Євангеліон по-новому: Прорив переклав 6a6ayka-kun.

Після глобальної катастрофи ось уже п'ятнадцять років люди звикають жити у назавжди зміненому світі. Незрозумілі Ангели атакують землю, і єдина ефективна зроя проти них – новітні біотехнологічні роботи. Та керувати ними можуть лише одиниці, які здатні «синхронізуватися» з цими біоістотами.

 
лінк новини №1429  04.03.2012

Тохо аніме: Сон літнього дня

Touhou animeПроект Тохо об’єднує у собі серію відеоігор, кілька друкованих доджінші та аніме. Deimos переклав українською субтитри до Проекту Тохо аніме: Сон літнього дня.

Ґенсокьо – світ, що існує поруч з нашим, відокремлений містичним кордоном. Тут люди та містичні створіння живуть разом у мирі та злагоді. Кожного літа у храмі жриці Реіму Хакуреі відбувається грандіозне свято.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.