Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2012 року

лінк новини №1448  26.04.2012

Клятий Курйозний Кубик українською

Cube x Cursed x CuriousЩе один переклад від Gedet – також містичне, втім набагато більш позитивне аніме К3: Клятий Курйозний Кубик.

Все починається із того, як старшокласник Ячі Харуакі отримує від батька з-за морів загадковий і дуже важкий чорний куб. Тієї ж ночі він прокидається від підозрілого шуму – і виявляє у себе на кухні оголену дівчину, яка нахабно цупить його рисові крекери. Та це лише один із сюрпризів, які чекають на здивованого головного героя.

 
лінк новини №1447  26.04.2012

Another – Інша

ІншаGedet оперативно переклав українською цьогорічний містичний серіал Інша.

Несподівана смерть відмінника, спортсмена і просто привабливого хлопця Місакі настільки вразила однокласників, що вони вирішили робити вигляд, ніби він досі живий і з ними, аж до самого випуску. Через двадцять шість років новачок Сакакібара Коічі починає вчитися у тій самій класній кімнаті, де все це відбувалося, і одразу помічає гнітючу атмосферу, якою оповитий клас.

 
лінк новини №1445  23.04.2012

Манґа Закривавлена сестра

Splatter SisterМаленька мила закривавлена дівчинка у занедбаному зловісному домі – класичний сценарій фільму жахів. Саме про таку дівчинку, а точніше про нелегке життя десятирічної акторки і її відносини із братом, який взагалі боїться крові, читайте коротку веселу мангу Закривавлена сестра.

Переклав українською Ajder.

 
лінк новини №1444  18.04.2012

Ookami to Koushinryou – Вовчиця і спеції

Wolf and SpiceDeimos переклав перший сезон фентезійного серіалу Вовчиця і спеції та спецвипуск до нього. Аніме, як і однойменна манґа, було створене на основі популярних "легких романів" ранобе.

Одного дня мандрівний купець на ім’я Лоуренс знаходить у своєму візку справжню богиню-вовчицю врожаю Холо. Виявляється, що він випадково звільнив богиню від давнього договору, укладеним між нею та людьми, і тепер вона може повернутися додому на північ. Подорожуючи з Лоуренсом, Холо допомагає йому в заробітках, однак привертає до себе небажану увагу церковників.

 
лінк новини №1442  12.04.2012

Манґа Фетиш

ФетишТата і Лунсар розпочали новий переклад – манґи Фетиш. Це збірка із п’яти окремих історій від Фуджівари Каору.

Перша історія – про хлопця, який губить важливі для нього речі. Друга – про сліпу дівчину, яка після пересадки сітківки починає бачити дивні речі.

 
лінк новини №1440  07.04.2012

Sasameki koto – Пошепки

Sasameki kotoОдразу два перші томи манґи Пошепки переклав українською Evil Nibber.

Головна героїня манґи – Мурасаме Суміка, "студентка, комсомолка, спортсменка і просто красуня", безнадійно закохана у свою кращу подругу, Казаму Ушіо. Попри те що Ушіо подобаються "милі" та "симпатичні" дівчата, Суміка не може зізнатися їй у своїх почуттях, оскільки вважає, що не підпадає під дану категорію. Тому, все що їй залишається – це просто знаходиться поруч і спостерігати за любовними пригодами своєї подруги.

 
лінк новини №1439  02.04.2012

Чорний Кам'яний Стрілець OVA

Black Rock Shooter OVAАніме Чорний Кам'яний Стрілець 2010 року переклав українською Gedet. Це OVA передувало телевізійному серіалу, відзнятому двома роками пізніше.

Кращі подруги в одному світі – закляті вороги в іншому. Події розгортаються одночасно у двох світах. І якщо у звичайному світі Мато Курой – сором’язлива і наївна школярка, то її альтер-его – грізний Чорний Кам'яний Стрілець.

 
лінк новини №1438  02.04.2012

Манґа Мушіші

Мушіші манґаРоссомах та Альба розпочинають новий проект – переклад манґи Мушіші.

Поряд із звичайним видимим світом існує простір, де поряд із людьми мешкають муші – дивні невидимі пересічному оку створіння, які зазвичай ніяк не впливають на людський світ, та все ж іноді несамохіть можуть стати причиною хвороб і нещасть. Тоді на допомогу приходять мушіші – знавці муші.

Манґа була двічі екранізована – як аніме та як «живий» серіал. Екранізація аніме Мушіші зупинилася на шостому томі – наразі саме з цієї точки вирішено розпочати переклад манґи. Готові перші дві частини.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.