Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2012 року

лінк новини №1500  29.07.2012

Третій том про Рюшіку

Ryuushika volume 3Перекладені три нові розділи із третього тому життєрадісної манґи Рюшіка Рюшіка:

  • «Ти мене добре бачиш?»
  • «Ці загадкові живі істоти»
  • «Ооо- речі»
 
лінк новини №1498  23.07.2012

Біо-підсилююча броня Ґайвер

GuyverБіо-підсилююча броня Ґайвер – манґа авторства Йошікі Такая, що видається протягом вже понад чверть сторіччя  – з далекого 1985 року. Вона неодноразово екранізувалася. Один із фільмів – Ґайвер: Поза контролем – вже перекладений українською мовою.

Ця фантастична історія оповідає про звичайного японського школяра, який знаходить у лісі незвичайний пристрій. Зненацька він зливається із ним, опиняючись охопленим могутнім біологічним обладунком. Це і є Ґайвер – інопланетна зброя, що неймовірно підсилює людське тіло.

За переклад цієї фантастичної манґи взявся гурт Wicked Manga. Одразу три томи завершили Madgrind, SamOdin, Thrary та DEMO.

 
лінк новини №1496  19.07.2012

Сьомий том Мушіші

Мушіші, том 7Сьомий том манґи Мушіші розпочинається з історії про древнє квітуче дерево сакури та дивну пару, що живе коло неї. Лікар-травник все життя доглядає молоду дівчину, котра, здається, трохи не при собі.

Ви тихо протистоїте завірюсі. Ви тихо сповнюєтеся красою. Ви тихо… крадете життя, щоб процвітати самим.

Читайте тридцять перший розділ – «Загублений у квітах».

 
лінк новини №1495  15.07.2012

Сутінкова дівчина і Амнезія

Свіженький і оперативний український переклад від Gedet та DEMO – цьогорічний серіал Сутінкова дівчина × Амнезія.

У школі близько 50 років тому за загадкових обставин помирає дівчина. Тіло її досі ніхто не знайшов. 50 років Юко блукає школою у подобі привида, але тільки зараз знайшовся той, хто здатен побачити і доторкнутися до неї. Це Ніія Тейічі. Разом з Клубом Досліджень їм доведеться з'ясувати хто ж вбив бідну дівчину...

 
лінк новини №1494  09.07.2012

Наука про йокай

Казухіко КомацуПродовжуємо публікацію досліджень японської містики. Третя стаття із циклу – Йокай у сучасній культурі Японії. Частина 3. Наука про йокай.

Західна раціоналізація, що прийшла разом із модернізацією і встановленням в Японії 1873 року 24-х годинної доби, не тільки змінила ставлення японців до їхніх вірувань, а й розпочала епоху японських фольклорних студій. «Йокайґаку» («наука про йокай») – нова наукова дисципліна, покликана виділяти правдиву інформацію про йокай, від вигаданої, а також пояснювати за допомогою наукових знань різні містичні феномени.

 
лінк новини №1493  09.07.2012

Манґа Мандри Еманон

Мала ЕманонМандри Еманон – продовження манґи Спогади Еманон про загадкову дівчину без імені, яка пам’ятає все, що відбувалося на Землі за останні три мільярди років. Вона народилася зі спогадами матері і бабусі, і всіх пращурів, що були до них. Однак сама не знає, чому так відбувається.

За український переклад цієї фантастичної манґи взялися незмінні SamOdin та Demetriol. Готові чотири частини.

 
лінк новини №1492  08.07.2012

Берсерк – фільм перший, дубль другий

Навздогін попередній публікації – ще один переклад фільму Берсерк. Золота Доба I: Яйце Верховного Правителя зробив Sensetivity. Отже, маємо цілих дві версії українських субтитрів – дивимося, оцінюємо, коментуємо. ^_^

 
лінк новини №1491  07.07.2012

Перший фільм Берсерк. Золота Доба

Ґатс і ҐріфісRimbo переклав повнометражне аніме Берсерк. Золота Доба I: Яйце Верховного Правителя. Це перший фільм із трьох анонсованих. Аніме створене за мотивами манґи Берсерк, яку раніше вже частково екранізували у серіал.

Молодого мечника Ґатса на штурмі замку помічає Ґріфіс – ватажок однієї з найсильніших армій найманців. Він запрошує його приєднатися, і ось рубака Ґатс стає одним із воїнів Загону Яструбів.

 
лінк новини №1488  01.07.2012

Пошепки, том 4

Sasameki Koto UshioEvil Nibber переклав четвертий том романтичної манґи Пошепки. Також оновлено сьомий розділ другого тому.

Ушіо починає помічати свої почуття до Суміки, і зрештою кидається їй в обійми просто на порозі, коли та приходить її провідати. Однак наступного дня Ушіо поводить себе так, ніби нічого особливого не сталося, і вони лише подруги.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.