Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2012 року

лінк новини №1526  25.09.2012

Аніме Фландрійський пес озвучено

Додано торрент-посилання на озвучену українською версію аніме Фландрійський пес.

 
лінк новини №1524  25.09.2012

Аніме Мертвяцька вечірка: Втрачені кадри

Corpse PartyДесятихвилинну короткометражку Мертвяцька вечірка: Втрачені кадри за мотивами популярної в Японії гри переклав українською Gedet.

 
лінк новини №1522  24.09.2012

Другий том Диригента

ConductorBills_spirit продовжує переклад містичної манґи Диригент.

Готовий третій розділ – це початок другого тому.

 
лінк новини №1521  19.09.2012

Kami-sama no Memo-chou – Записник бога

Heaven's Memo PadЗаписник бога – серіал за мотивами однойменного «легкого роману» ранобе. Шістнадцятирічний Фуджішіма Нарумі тихий і замкнений хлопчина, який весь час забуває імена свої однокласників. Такому саме місце в клубі інформатики, куди, крім нього, ніхто і не ходить. Але все кардинально змінюється, коли він знайомиться Аякою Шінозакі (важко сказати знайомиться, бо вчаться ж вони в одному класі), і вона залучає його до іншої незвичної позакласної діяльності.

Українською субтитри до аніме переклав Gedet.

 
лінк новини №1520  19.09.2012

Розаріо та вампір українською

Rosario + VampireРозаріо та вампір – історія про незвичайну школу, де навчаються не справжні демони. Якимось дивом туди потрапляє звичайнісінький хлопець Цукуне Аоно без жодних надприродних здібностей.  Втім, хто такі насправді його однокласники, він дізнається занадто пізно.

Переклала цей фантастично-романтичний серіал MetalFreak.

 
лінк новини №1519  19.09.2012

Shinigami Doggy – Цуцик шініґамі

Shinigami DoggyНовий український переклад від bills_spirit – манґа Цуцик шініґамі. Цей проект – спільне дітище команд Koidango Daikazoku, Shiro Nabi та Mad Hatter Scans. Готові два перші розділи.

Кен був звичайним школярем, поки одного дня його не збила на смерть вантажівка. У дивному шатрі він знайомиться із шініґамі Шіном і укладає угоду: щоб ожити йому потрібно виконати бажання однієї дівчини (що було роботою Шіна). Та ця зустріч Кена і Шіна не стає останньою, бо відтепер Кен – цуцик шініґамі.

 
лінк новини №1518  12.09.2012

Досягти Терри

Towards the TerraНаталія Дев’ятко переклала українською фантастичне аніме До Терри. Ця епічна космооповідь – вже друга екранізація однойменної манґи. Субтитри виконані одразу у двох варіантах, так як американська версія аніме дещо відрізняється від оригінальної.

Людство залишає Землю, майже знищену внаслідок екологічної катастрофи, і колонізує планети, які знаходяться далеко від Сонячної системи. Змінюється й сама суспільна організація, діє повний контроль за народжуваністю, діти виховуються у прийомних родинах, а в 14 років кожен підліток проходить іспит на зрілість, після якого більше не повертається додому.

 
лінк новини №1515  09.09.2012

Flanders no inu – Фландрійський пес

Flanders no inuПовнометражний фільм Фландрійський пес – екранізація однойменного роману бельгійської письменниці Уіди, який набув неабиякої популярності в Японії. Дія відбувається в околицях Антверпена дев’ятнадцятого сторіччя. Це історія про щиру дружбу хлопчика і його пса, про справжній талант і про дорослу жорстокість. Чимало незгод стане на життєвому шляху сироти Нелло, але він до кінця прямуватиме назустріч своїй мрії.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.