Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини жовтня 2012 року

лінк новини №1537  31.10.2012

Аніме Йормунґанд

JormungandУкраїнською мовою субтитри до серіалу Йормунґанд переклав Sensetivity.

Війна. Вона завжди збирала свої криваві жнива. У світі ніколи не припиняються війни: локальні конфлікти чи конфлікти всередині країн, таємні операції спецслужб чи розбірки мафії. Війна ніколи не змінюється. А разом з нею ніколи не змінюються і вони – торговці смертю, збройові барони. Вони завжди там, де війна.

 
лінк новини №1535  28.10.2012

Аполлон зі схилу, оновлення

Субтитри до аніме Аполлон зі схилу оновлено – виправлено кілька дрібних помилок.

 
лінк новини №1534  22.10.2012

Чьобіт Акіри Торіями

ЧьобітHentaihunter переклав українською манґу Чьобіт – дві короткі історії від автора Акіри Торіями.

Чьобіт – таке дивне ім’я носить маленька гарненька інопланетянка, яка завітала на Землю і, здається, змушена тут лишитися, адже її літальний апарат було зламано.

 
лінк новини №1533  19.10.2012

Біо-підсилююча броня Ґайвер, том 5

The Bio-Booster Armor Guyver 5Завершено переклад четвертого тому фантастичної манґи Біо-підсилююча броня Ґайвер та розпочато переклад п’ятого.

Друзі розділяються, Шьо та Мізукі тепер тікають від Кроноса удвох. Однак у час смертельної небезпеки Шьо виявляє, що не може викликати на допомогу броню. Що ж робити? Несподіввана допомога надійде з неочікуваного боку.

 
лінк новини №1532  19.10.2012

Професійне озвучення Позичайки Аріетті

The Secret World of ArriettyСтудія Омікрон здійснила професійний багатоголосий закадровий переклад аніме Позичайка Аріетті. Скачати його можна за торрент-посиланням.

Аніме розповідає про незвичну дружбу двох підлітків – хлопчика Шьо, який через хворобу майже не спілкується з однолітками, і позичайки Аріетті – представниці казкового маленького народу, який непомітно живе поряд із людьми, «позичаючи» у них необхідні речі.

 
лінк новини №1531  15.10.2012

Покинуте кроленя озвучене

Mr. Bero та Sensetivity озвучили українською серіал Покинуте кроленя. За основу було взято субтитри від Houkiboshi та RomP.

 
лінк новини №1528  03.10.2012

Sakamichi no Apollon – Аполлон зі схилу

Sakamichi no ApollonУкраїнські субтитри до аніме Аполлон зі схилу зробили для нас Houkiboshi та RomP.

На початку літа 1966 Каору вкотре переїздить і йде у нову школу. Насправді через такі постійні переїзди йому завжди не легко знов і знов адаптуватися до нового оточення. Але завдяки зустрічі із Сентаро цього разу все буде по-іншому.

 
лінк новини №1527  01.10.2012

Аніме Щоденник майбутнього

Mirai NikkiGedet завершив переклад містичного серіалу Щоденник майбутнього 2011 року. Серіал є екранізацією однойменної манґи Щоденник про майбутнє.

Головний герой серіалу – Амано Юкітеру. Він доволі відлюдькуватий і зовсім не має друзів. Він – спостерігач, який заносить всі свої спостереження в щоденник свого мобільного телефону. Єдина його відрада – це вигаданий світ, в якому Юкітеру знайшов друга – божество, яке керує часом і простором – Деус екс машина. Але, як виявилось, цей бог зовсім не безсмертний. Навіть навпаки, він доживає останні дні на землі. Його завданням є знайти спадкоємця, і для цього він влаштовує гру на виживання. І перемога в цій грі – Престол Бога.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.