Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини грудня 2012 року

лінк новини №1553  31.12.2012

Новий Рік на порозі!

З новим 2013 роком!2012 рік добігає свого кінця, і знову на порозі новорічні свята. А так як черговий пророкований апокаліпсис відкладено на невизначений термін, то і приводів для святкування вдвічі більше!

Тож усім захоплюючих і веселих свят! Нехай наступаючий новий рік принесе нам усім щастя і радості, нових цікавих аніме та манги, а нашим невтомним перекладачам – натхнення їх для нас перекладати!

З Новим Роком! 良いお年を!

 
лінк новини №1552  24.12.2012

Кімоно. Три століття японської моди у Києві

Кімоно. Три століття японської модиЗ 2 листопада у київському планетарії проходить виставка «Кімоно. Три століття японської моди». Відвідувачі мають змогу побачити ретроспективу святкових і церемоніальних шат XXI-XXI століть, рідкісні кімоно ручної роботи, розшиті золотом і сріблом, весільні кімоно учікаке, ритуальні самурайські хакама і хаорі, накидки воєначальників, костюми акторів театру но і кабукі. Експозицію доповнюють гравюри і сувої відомих японських художніх шкіл.

Виставка супроводжується різноманітними заходами, що знайомлять відвідувачів із культурою Японії. Серед них майстер-класи із орігамі та ікебани, демонстрації японських бойових мистецтв, лекції, дегустації японського чаю тощо. Детальний розклад культурних заходів побачити на сайті www.fashion-kimono.com

Виставка триватиме до 15 січня 2013 року.

Вартість входу: 60 грн. у будні та 90 грн. у святкові дні.
Також діють знижки для студентів, школярів, пенсіонерів, інвалідів та багатодітних родин.

Адреса: Київський планетарій, вул. Велика Васильківська, буд. 57/3.

 
лінк новини №1551  24.12.2012

Манґа Маґі: Лабіринт магії

Маґі АладдінНовий проект команди Koidango Daikazoku – манґа Маґі: Лабіринт магії. Перекладена перша частина.

Хлопчик Аладдін мандрує пустельними землями разом із своїм джином Уго, якого можна викликати за допомогою флейти. Він не стільки слуга, скільки друг Аладдіна. Зустрівши молодика на ім’я Алі-Баба, який відчайдушно прагне розбагатіти, вони разом прямують до таємничої Вежі, яка, якщо вірити чуткам, сповнена незліченними скарбами. Однак невдовзі Аладдін дізнається, що має особливі здібності, і що на нього чекає більш видатна доля.

 
лінк новини №1550  23.12.2012

Восьмий том Мушіші розпочато

Мушіші, том 8Россомах почав перекладати восьмий том манґи Мушіші.

Читайте тридцять шосту частину – «Молоко долини».

 
лінк новини №1548  21.12.2012

Манґа Куделька

КуделькаГурт WickedManga знову тішить читачів новими перекладами. Цього разу повністю завершена робота над фантастичною тритомною мангою Куделька. Манга пов’язана із однойменною консольною грою і являє собою побічну історію до неї.

Дія відбувається в Англії 1899 року. Із притулку для пацієнтів з емоційними порушеннями  тікає молода дівчина. Лікарі ладні зробити все, щоб її повернути – чим же вона така важлива? Сама ж вона нічого не пам’ятає ні про себе, ні про своїх переслідувачів. Єдине, що вона знає, це своє ім’я – Куделька.

 
лінк новини №1547  20.12.2012

Мандри Еманон

Sasurai EmanonМандри Еманон завершуються. Точніше завершується переклад цієї однотомної манги – готовий переклад другої однойменної історії про загадкову дівчину без імені.

 
лінк новини №1546  13.12.2012

Ван Піс, том 4

Львівський клуб Mitsuruki продовжує переклад пригодницької манги Ван Піс. Читайте два нові розділи: «Джерело інформації» та «Місячна ніч». Останнім розпочинається вже четвертий том манги.

 
лінк новини №1545  02.12.2012

Тоторо заговорив українською

Totoro«Студія Омікрон» озвучила українською класичний витвір визнаного японського аніматора Хаяо Міядзакі – фільм Мій сусід Тоторо. Скачати стрічку можна за тор рент-посиланням.

Це історія про двох сестер, Сацукі ті Мей, родина яких переїжджає жити в село. Дітям, що росли у місті, тут усе нове і цікаве. А найбільше – фантастичні старі легенди про лісових і домашніх духів, що оживають перед їхніми очима.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.