Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2013 року

лінк новини №1561  27.01.2013

Кицина подяка та Небесний замок Лапута

Laputa Castle in the SkyДодано торрент-посилання на озвучені українською дві повнометражні стрічки студії Джіблі, які вже давно стали класикою аніме.

Небесний замок Лапута – історія про легендарний замок у небесах, давно покинутий своїми мешканцями. Той, хто знайде його, отримає силу і владу могутніх забутих технологій.

Кицина подяка – аніме про дівчинку, що рятує кота і незабаром опиняється у казковому котячому царстві.

 
лінк новини №1558  27.01.2013

Аніме Спогади

СпогадиЩе більше українських субтитрів від Sensetivity та The_P6 – Цього разу було перекладене аніме Спогади – три короткометражні фільми, зібрані в одному.

«Магнетична троянда» – фантазія про космічних шукачів скарбів. «Бомба-смердючка» розгортає перед глядачем класичний сюжет про страшний вірус, що несподівано вражає всіх навколо – чомусь окрім одного вченого-хіміка. І на останок – антиуточпічна історія під назвою «Гарматне м’ясо».

 
лінк новини №1557  20.01.2013

Фестиваль Отоґі, част. 11-15

Otogi Matsuri YokaiПерекладені нові розділи манги Фестиваль Отоґі.

Команда WickedManga розпочинає роботу вже над третім томом.

 
лінк новини №1556  20.01.2013

Оселя зла: Прокляття

Resident Evil DamnationБіологічна загроза: Прокляття – другий повнометражний фільм за мотивами однойменної серії ігор компанії Capcom, більш відомої у нас за американською назвою: Resident EvilОселя зла. Анімація створена за допомогою комп’ютерної графіки.

Конфлікт розгортається у Східній Слов’янській республіці. Цікаво, що столиця її загальними планами нагадує Львів, зате її визначні місця схожі на київські. Засвітилися, до прикладу, будівля Верховної Ради України, Міністерства закордонних справ України та Андріївський узвіз.

Українські субтитри до фільму взяті з офіційного DVD.

 
лінк новини №1555  20.01.2013

Лист до Момо українською

Momo yokaiПовнометражне аніме Лист до Момо переклали Sensetivity та The_P6.

Смерть батька все змінює у житті дівчинки-підлітка Момо та її матері. Вони змушені покинути Токіо і поїхати до невеличкого містечка на ізольованому острові. Життя тут зовсім не таке, як у великому місті, а сором’язливій Момо, яка ще й не прийшла до тями після втрати батька, важко зав’язувати знайомства та шукати нових друзів серед небагатьох однолітків на острові. Тож цілісінькими днями вона нудиться вдома, і здається, в її житті не відбувається нічого цікавого. Аж ось їй починають ввижатися дивні речі, що не на жарт її лякають.

 
лінк новини №1554  13.01.2013

Таємнича бібліотека Данталіана: Спляча красуня

Dantalian no Shoka OVAРусалка та Gedet переклали українською субтитри до аніме Таємнича бібліотека Данталіана: Спляча красуня, створеного за мотивами однойменного ранобе.

Сюжет аніме розгортається в авльтернативній Британії на початку XX століття – як зрозуміло із назви – навколо таємничої бібліотеки із незвичайними книгами.

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.