Вітання Аніме та манґа українською
Головна Новини Аніме Манґа Статті Кузня Шрифти Форум Лінки
Йокай монстр

Авторизація
 

Новини 2013 року

лінк новини №1573  23.02.2013

Аніме Хьока, або Морозиво

ХьокаGedet завершив переклад аніме Морозиво та Морозиво: Потрібна річ. Останнє є додатковим OVA епізодом, події якого відбуваються після одинадцятої серії основного серіалу.

Хотаро за примусом сестри вступає до Клубу Класики. У клубі разом зі своїм старим другом і двома дівчатами він розслідує загадковий випадок, що стався 45 років тому з дядьком однієї з дівчат. Енергоощадливий Хотаро об’єднується з допитливою Еру, щоб розкрити численні таємниці школи.

 
лінк новини №1572  23.02.2013

Лист до Момо озвучено

Emeri & Mr.Bero озвучили українською повнометражну стрічку Лист до Момо. Скачати можна за наведеним торрент-посиланням.

 
лінк новини №1570  23.02.2013

Хеллсінг чи Геллсінґ?

АлукардХеллсінг OAV це друга екранізація однойменної манґи про вампірів Хеллсінг. На відміну від телесеріалу, формат OAV передбачає відносно повільний випуск нових серій. З 2006 року наразі маємо десять.

Sensetivity переклав українською субтитри до кількох останніх епізодів цього аніме – з восьмого до десятого, а також п’ятий епізод.

 
лінк новини №1567  17.02.2013

Бліч українською

Бліч 57 томБліч – культова шьонен манґа про японського підлітка, який за допомогою своїх особливих здібностей захищає світ від злих духів.

Завдяки перекладачу wolverine чималий шмат манґи тепер доступний і українською мовою. Хоча і з деякими пробілами, перекладені томи з першого до третього та з п’ятдесят третього до п’ятдесят восьмого.

 
лінк новини №1566  11.02.2013

Переклад Наруто продовжується

Naruto 616-619Команда Raiuriot Team відновлює роботу над українським перекладом культової манґи Наруто.

Додано найсвіжіші розділи з 616 до 619. А також трохи попередніх, що були перекладені спільно із командою Narutou: 599, 600, 605.

 
лінк новини №1565  06.02.2013

Сага про Вінланд, том 5

Розпочато переклад п’ятого тому Саги про Вінланд. Перший розділ тому – «Батько та син».

 
лінк новини №1564  06.02.2013

Шьонен ай українською – Весняні води

Mizu no HaruНапевно, перший на нашому сайті український переклад манґи у жанрі «шьонен ай» – Весняні води – повністю завершений.

Сунохара і Шіномія – однокласники. Про Шіномію ходять плітки, про його нетрадиційну орієнтацію. Але його відкритість у спілкуванні і внутрішня краса сприяють тому, що всі вважають ці плітки надуманими. У Сунохари є таємниця, яку він не хоче нікому розкривати. Але так вже трапляється, що Шіномія дізнається цю таємницю і це зближує двох юнаків.

 
лінк новини №1563  06.02.2013

Небо край Червоної Ріки, або Анатолійська історія

Sora wa Akai Kawa no HotoriКоманда Koidango Daikazoku розпочала переклад історичної шьоджьо манґи Небо край Червоної Ріки. Готовий перший том.

Дівчина Юрі несподівано потрапляє в далеке минуле, в Хаттусу – столицю древнього хеттського царства, через те, що зла цариця вирішила використати її кров в ритуалі накладання смертельного прокляття на принців. Її рятує чарівний парубок Каіл, який, як виявилося, і був одним із принців. Юрі прагне повернутися додому, але чи це взагалі можливо?

 
лінк новини №1562  06.02.2013

Фільм Наруто: Ураганні хроніки – Спадкоємці Волі Вогню

Gekijouban Naruto Shippuuden: Hi no Ishi o Tsugu MonoУкраїнські субтитри до чергового повнометражного фільму про Наруто маємо завдяки перекладу GaaRaGod. Отже, дивимося аніме Наруто: Ураганні хроніки – Спадкоємці Волі Вогню.

Коноха у біді, насувається нова Велика війна ніндзя. Хатаке Какаші вирішує пожертвувати собою заради порятунку села, і найкращі стратеги вимушені погодитися із ним, не в змозі придумати кращий план. І лише Наруто відмовляється слідувати принципу «меншого зла».

 

Архів новин

Реклама


Баннер
    Нове UAnime RSS
Манґа
Ванпанчмен
част. 11
 
Манґа
Ґанц: G
том 3, ч. 15-17
 
Манґа
Я продав своє життя за десять тисяч єн на рік
повна
 
Манґа
Доктор Камінь
том 2, ч. 10-14
 
Манґа
Ласкаво просимо до NHK!
повна
 
Манґа
Смик майстер Куросава
повна
 
Манґа
Лінія диявола
том 2, част. 7
 
Манґа
Бродячі пси літератури
том 1, част. 3
 
Манґа
ID: Вторгнення. #Без гальма
том 2, част. 5
 
Манґа
Атака титанів доджінші
 
 
2005-2021 © Mirra
Використання матеріалів з даного сайту можливе лише за умови обов'язкового погодження з усіма їхніми авторами та співавторами або з адміністрацією сайту, якщо інші автори або їхня контактна інформація не зазначені.